Rosyjska wersja językowa Polska wersja językowa
  • Klaudia Szewcowa
  • Klaudia Szewcowa
  • Klaudia Szewcowa
  • Klaudia Szewcowa
  • Klaudia Szewcowa
  • Klaudia Szewcowa
  • Klaudia Szewcowa

Opinie i referencje

Poniżej znajdą Państwo opinie i referencje zebrane od października 2012 roku, które świadczą o skuteczności świadczonej przeze mnie pomocy.

Warte poznania są również artykuły prasowe dotyczące moich umiejętności.

Irena z rodziną ze Szczecina.

Irena z rodziną ze Szczecina.

Znam panią Klaudię od sierpnia 1992 roku. Syn w wieku 11 lat złamał rękę leżał w szpitalu na wyciągu powstał krwiak, lekarze ściągnęli krwiak i uszkodzili nerw promienny, ręka zupełnie niewładna. Pojechaliśmy do Świeradowa Zdrój zasięgnąć lekarzy specjalistów. Stwierdzili, że operacja jest konieczna ale nie wiadomo czy będzie rezultat bo szukanie nerwu to, jak szukanie igły w stogu siana. Potwierdzili opinię lekarzy ze Szczecina. Wracaliśmy z dziećmi z wycieczki i zobaczyliśmy pensjonat „Pod Jeleniem” tam właśnie przyjmowała pani Klaudia. Poddaliśmy syna terapii: 2 zabiegi dziennie rano i wieczorem. Po pięciu dniach zaczął ruszać ręką. Ręka zrobiła się sprawna w 100%.
Byliśmy bardzo szczęśliwi. Córka miała alergię na sierść psa, traciła odporność, ciągle chorowała. Musieliśmy sprzedać psa. Pani Klaudia powiedziała, że po trzech latach wszystko minie i tak się stało. Po dwóch miesiącach wystąpiła u syna żółtaczka, jak się okazało wszczepiono wirus C (HCV) podczas ściągania krwiaka. Trafił do szpitala na oddział zakaźny. Po dwóch tygodniach zabiegów Klaudii, smarowania kremem i przykładania chusteczki, żółtaczka zupełnie ustąpiła, lekarze się dziwili, że bardzo dobre wyniki i wypisali do domu. Byliśmy bardzo szczęśliwi.
Chorowałam na serce 2 zawały, wstawione 4 stenty i zwężona zastawka. Pani Klaudia wzmocniła mój organizm przed operacją, operacja się powiodła.Wstawili mi 4 by-pasy i wymienili zastawkę.
Cieszę się życiem.
2011 rok wnuczka miała zeza (uciekało oczko), szybko do Pani Klaudii – pół roku zabiegów i wszystko minęło.
2019 rok syn zachorował, leczony u Pani Klaudii znaczna poprawa, córka również chora leczona i jest znaczna poprawa.
Dziękujemy za opiekę i leczenie naszej rodziny, co byśmy bez niej zrobili.
Niech żyje sto lat i pomaga ludziom.
Wdzięczna Irena z rodziną.
Anna z rodziną

Panią Klaudię poznałam przed 14 laty. Chorowałam na tarczycę (diagnoza prof. Ruchały choroba Hashimoto)i po 6 miesiącach terapii u Pani Klaudii objawy zniknęły, bez przyjmowania hormonów. Do chwili obecnej nie biorę leków.
Parokrotnie członkowie mojej rodziny korzystali z pomocy Pani Klaudii, zawsze z pozytywnym efektem.
Wspomnę jeszcze o moim wnuku, który przy porodzie doznał dysplazji stawu biodrowego, co powodowało nieprawidłowe stawianie nogi, w efekcie bardzo silne i nasilające się z wiekiem skrzywienie kręgosłupa, aż do powstania uwypuklenia na plecach jakby zaczątków garbu.
Leczenie trwało 1 rok, ale osiągnięty rezultat jest niewiarygodny.
W tej chwili 14 letni chłopiec ma prosty kręgosłup i prosto stawia obie nogi. Bardzo żałuję że nie zrobiłam dokumentacji zdjęciowej, ale nie spodziewałam się takich efektów w tak poważnej sprawie.Nasza wdzięczność wobec Pani Klaudii jest ogromna i trudna do wyrażenia.

Anna z rodziną

Żyje tylko dzięki Pani Klaudii. To nie jest człowiek, to anioł zesłany na ziemie. Wdzięczna za wszystko Ula.

Moje wspomnienia i podziękowanie dla Pani Klaudii – jasnowidz bioterapeuta.

Z Panią Klaudią Szewcową jestem od pięciu lat. Jest to Jasnowidz o ogromnej sile leczenia. Osoba bardzo ciepła i serdeczna. Diagnozy które wystawia są doskonałe i nie do podważenia. U mnie lekarze stwierdzili raka jelita grubego. Został ustalony termin operacji. Lecz zadzwoniłam do Pani Klaudii na konsultację. Wiedząc mój strach nie odmówiła mi lecenia. Widząc mój strach Pani Klaudia nie odmówiła mi leczenia. W trakcie operacji wyłoniono mi stomię, która jak Pani Klaudia powiedziała nie była potrzebna. Przeszłam chemię i radioterapie  dzięki Pani Klaudii  dobrze. Cały czas wszystko konsultowałam z Panią Klaudią. Dzięki niej żyje. W wyniku naświetleń uszkodzone zostały jelita. Powołując się na Pani Klaudię zostały wstrzymane lampy. Jednak skutki naświetleń dały znać. Pani Klaudia reanimowała mnie, dała mi drugie życie. Podleczyła mi jelita i dalej mnie leczy, aby stomię skórą mam, została zabrana. Nie sposób wszystkiego opisać co zawdzięczam Pani Klaudii. Przez 30 lat miałam nadciśnienie, ślad po nim zaginął. Parę razy dopadły mnie rwy kulszowe, po podaniu seansu wszystko ustępowało. Obeszło się bez leczenia u lekarza. Naświetlania zniszczyły mi jelita, powstała przetoka, którą Pani Klaudia leczy aby usunęli stomię. Jej zawdzięczam życie jest to anioł zesłany na ziemie. Pani Klaudia leczy też mojego wnuka u którego stwierdzono Zespół Dauna. Teraz skończył 2 latka nie odbiega od dzieci zdrowych, a wszystko dzięki Pani Klaudii. Pani Klaudii diagnozy przewyższają wszystkie badania. Są bardzo trafne i skuteczne. Od pięciu lat nie biorę żadnych leków. Jest to niewiarygodne lecz prawdziwe. Żyje tylko dzięki Pani Klaudii. Cieszę się bardzo, że mogę napisać i podziękować Pani Klaudii za jej leczenie. Bo to tylko dzięki jej mogę przekazać tę wiadomości, gdyż żyje i mogę cieszyć się życiem. Pani Klaudia poradziła sobie ze wszystkim. Opisałam to wszystko w wielkim skrócie. To nie jest człowiek to anioł zesłany na ziemie. Oddała swoje serce i życie aby leczyć. Nikogo nie odtrąci każdemu pomoże. Po każdej rozmowie z Panią Klaudią chce się żyć. Gdybym nie zgodziła się na operację, a poddała bym się leczeniu u Pani Klaudii już bym była zdrowa. Widocznie tak miało się być. Lecz Pani Klaudia wszystko doprowadziła u mnie do porządku co zostało zniszczono to naprawiła. Jestem dozgonnie wdzięczna Pani Klaudii.

Dziękuje jej z całego serca bo dzięki niej żyje.

Wdzięczna za wszystko Ula.

Dnia 19.02.2019

Anita z rodziną

Z pomocy Pani Claudii korzystam już w prawie rok. Nie tylko ja, ale również cała moja rodzina, szczególną opieką Pani Claudii jest otoczony mój mały wnuk, który zawsze może liczyć na pomoc w najróżniejszych sytuacjach.
Ja również uzyskałam natychmiastową pomoc od Pani Claudii, kiedy uległam wypadkowi samochodowemu i otrzymałam ją, kiedy jeszcze jechałam karetka. Jestem za to niezmiernie wdzięczna.
Bardzo dziękuje za trafne diagnozy i pomoc w leczeniu.

Anita z rodzina

Ylla

Cudowna osoba o wielkim darze. Nasz anioł stróż.

My sami korzystaliśmy z pomocy pani Klaudii już nie jeden raz i dzięki Klaudii wszystko dobrze się skończyło, a także zaczęło…

Dorota – 51 lat

Wróciła mi energia, schudłam i przestało mnie pobolewać w różnych miejscach. Każda wydana złotówka była warta tego leczenia, a właściwie terapii, która była mi po prostu potrzebna.

Nikogo na siłę nie zachęcam, ale klnę się na moje córki, że Pani Klaudia zrobi wszystko, żebyś stanął na nogi człowieku.

Maria – lekarz medycyny

Jestem lekarzem medycyny z ponad 10 letnim doświadczeniem zawodowym. Jako pacjentka pani Klaudii mogę zaświadczyć o umiejętnościach diagnozowania pacjentów, których konwencjonalna medycyna jak dotąd nie posiadła. Byłam tego świadkiem wielokrotnie.

Anna K. London

Powiedziała mi, że zna osobę, która jest jasnowidzem, jeżeli wierze w takich ludzi to zadzwoń. Nie myśląc długo skontaktowałam się z Panią Klaudią i tak to się zaczęło…. Zadzwoniłam opowiedziałam wszystko, Pani Klaudia powiedziała, że dziecko nie ma Zespołu Downa. Za to ja mam problem z cukrzycą, nerkami, tarczycą i wątrobą.

A. D. ze Stargardu Szczecińskiego

Dziękujemy za radość i spokój, które są pani udziałem. Przywróciła pani do życia i zdrowia mojego brata.

Małgorzata ze Zgorzelca

Panią Klaudię znamy już od ponad 20 lat. Od tego czasu korzystamy z Jej leczenia. Leczyła i leczy obecnie całą naszą rodzinę, znajomych i przyjaciół. Stawiane diagnozy są trafne, a leczenie bardzo skuteczne. Nigdy nas nie zawiodła.

Basia – podziękowanie za przepowiednie

Dopowiedziała mi Pani szczegóły złych wydarzeń i dzięki temu będę się starała je złagodzić. Muszę poprowadzić pewne sprawy tak aby najmniej ucierpieć. Nie mam wątpliwości, że jest Pani jasnowidzem…

Marta S. z Warszawy

Dziękuję Pani Klaudii za prowadzenie mojej córki Julii ( trisomia,16 lat.. ) Jestem bardzo zadowolona z leczenia na odległość i za wszelkie wskazówki…

Urszula z Wrocławia

Pani Klaudio nie potrafię słowami wyrazić mojej wdzięczności za wszystko co Pani dla mnie zrobiła i robi. Żyję w poczuciu większego bezpieczeństwa, wiedząc, że jest Pani na tym świecie.

Ewa z Rodziną

Panią Klaudię znamy od około 20 lat. W tym okresie bardzo wiele korzystaliśmy z Jej pomocy w różnych sytuacjach życiowych, gdy lekarze wobec naszych problemów zdrowotnych rozkładali bezradnie ręce lub w ogóle nie widzieli żadnego schorzenia.

Wiesława z Kraśnika

Pani Klaudia to ANIOŁ DOBROCI I GŁĘBIA SPOKOJU, jest KOŁEM RATUNKOWYM w nagłych zdarzeniach lub trudnych momentach, kiedy zewsząd przytłacza bezradność.

Stefania Hrenewiecka

O Klaudii Szewcowej dowiedziałam się od znajomej. Po pierwszej wizycie u Klaudii nie robiłam sobie wielkich nadziei, ale chciałam się ratować przed chorobą. Po diagnozie trafnej w stu procentach wiedziałam, że jest dla mnie nadzieja. Po pierwszym seansie przestało mnie boleć kolano.

Artur A. z Łodzi

Moje spotkanie z p. Klaudią to jakieś 20 lat temu. Wróciłem na weekend do domu ze studiów z Wrocławia strasznie struty (zatrułem się alkoholem), a moja mama właśnie szła na seans do p. Klaudii i nalegała, że się zapyta co mi jest.

Janina Orniacka

Wspiera mnie od 16 miesięcy. Mój obecny stan zdrowia, potwierdzany wynikami, jest tego dowodem. Z prośbą o pomoc do Pani Klaudii zwróciłam się wówczas, gdy mój stan psychiczny i fizyczny wymagał poważnego wsparcia.

Iwona Hegemann z Niemiec

Panią Klaudię poznałam w połowie lat 90-tych w Szczecinie. Byłam wówczas bardzo chorowitą 30-latką z dwójką dzieci i mężem alkoholikiem. Pracowałam jako katechetka i jestem osobą wierzącą. Dolegliwości, jakie miałam ciągały mnie od jednego szpitala do drugiego i nie widziałam ich końca, ale mój tak.

Iwona z Piesportu

Jestem zawodowo czynną pielęgniarką, na codzień widzę ludzkie cierpienie, ciągle zwiększające się możliwości medycyny i w niektórych wypadkach jej niemoc.

Wojtek Gajowy z Wałbrzycha

Obcując z Panią Klaudią powoli dowiedziałem się wiele i cały czas uczę się życia, i uczę się siebie. Jeśli mówimy o chorobach to one również są między innymi wynikiem naszego życia. Jaki wspaniały wynik można uzyskać Pani Klaudia pokazała opisując swoje życie w książce.

Maciej z Dublina

Kilka miesięcy temu zaczęły doskwierać mi dziwne bóle w okolicy klatki piersiowej i głowy. Bóle nasilały się do tego stopnia, że musiałem z pracy pojechać do szpitala, gdzie wykonano mi szereg badań, z których nic nie wynikało.

Edyta Andruchów

Jestem mamą 12- letniego syna Adriana urodzonego 25.02.2000 r. siłami natury w Lwówku Śląskim. W tym samym dniu noworodka przewieziono do Legnicy na Oddział Noworodków i Wcześniaków Pododdział Intensywnej Terapii.

Tadeusz

Pan doktor stwierdził, że jest to usuwalne tylko operacyjnie łącznie z otworzeniem torebki stawowej. Umówiłem się na termin zabiegu w szpitalu. Bałem się, ponieważ mogło to spowodować niedowład ręki.

Jadwiga Ch. ze Ścinawy

Panią Klaudię poznałam w marcu 2005 r. Był to bardzo trudny okres w moim życiu. Czułam się i wyglądałam bardzo źle, chudłam, nie mogłam normalnie funkcjonować. Wyniki wszystkie były w normie, lekarze rozkładali ręce. Pani Klaudii diagnoza zajęła kilka sekund, może minut.

Genowefa Spustek

Wybraliśmy się na wizytę i p. Klaudia postawiła diagnozę. Powiedziała, że jest w stanie mi pomóc. Leczenie u Klaudii trwa już 7 lat z przerwami. Polega na seansie podawanym przez Klaudię oraz odpowiedniej diecie. Po kilkunastu seansach mój stan zdrowia poprawił się trwało.

Magdalena Jankowicz

Pierwsza wizyta, na której pani Klaudia podała dokładnie jakie problemy zdrowotne mnie do niej skierowały, uświadomiła mi, że to jest właściwy adres. Wówczas seanse odbywały się zbiorowo dla wszystkich w Sali należącej do NOT-u niedaleko sądu w Jeleniej Górze.

dr n. med. specjalista chorób wewn. Sławomira Cieśluk

Pani Klaudia Szewcowa dysponuje zdumiewającymi, wspaniałymi i unikalnymi umiejętnościami oraz niezwykłą wiedzą, którą wykorzystuje zarówno do diagnostyki, jak i do leczenia. Jej działanie nie koliduje, a uzupełnia się z medycyną akademicką, zaś dla pacjenta jest całkowicie bezstresowe.

Agnieszka K. z Jeleniej Góry

Klaudię Szewcową poznałam około 10 lat temu, a nasze pierwsze spotkanie nie było podyktowane warunkami zdrowotnymi. Jak na zewnętrznie zdrową 20-latkę borykałam się jednak z wieloma problemami zdrowotnymi, m. in. usztywnieniem palców w lewej stopie, osłabionymi nerkami, tarczycą.

Sławek Gniazdowski z Warszawy

Gdyby ktoś zapytał mnie o kobiety mojego życia, z pewnością wymieniłbym Klaudię Szewcową jako jedną z nich. Ci, którzy zamieścili tu swoje wpisy dobrze wiedzą o czym piszę, zaś ci, którzy je tylko czytają będą mogli, tak sądzę, odnaleźć w nich nadzieję dla siebie.

Teresa A.R. z okolic Jeleniej Góry – 53 lata

Moja znajomość z Panią Klaudią Szewcową sięga roku 1991 – byłam wtedy młodą dziewczyną, którą frapowało samo słowo jasnowidz i to, co usłyszę o swoim zdrowiu od osoby, która mnie nie zna. Wtedy nie miałam poważnych dolegliwości, ale nawet na drobne niedomagania uzyskiwałam pomoc.

Rafał Lewczyk z Krypna Kościelnego – 26 lat

Zadzwoniłem, leczenie trwało kilka miesięcy. Od tamtej pory korzystam z *mocy* Pani Klaudii. Nie używam żadnych tabletek, nie chodzę po lekarzach. Jedyne co mogę zrobić, to podziękować za wszystko…

Paweł B. – 47 lat

Nieocenioną wdzięcznością i wielkim szacunkiem obdarzam osobę Pani Klaudii. Pragnę, aby zdrowie i pogoda ducha dopisywały jej zawsze i aby nigdy nie brakowało jej sił na tak wspaniałe cele do których dąży.

Renata Ch. – 18 lat

Kiedy pierwszy raz pojechałam na wizytę do Pani Klaudii nie powiedziałam o sobie prawie nic. Pani Klaudia sama powiedziała mi że wszystko zaczęło się od chorych migdałów, które można było wyleczyć w zwykły, tradycyjny sposób.

Moje Himalaje Saga o jodze

Moje Himalaje - Saga o Jodze

Nadprzyrodzone zdolności i najlepsze chwile w moim życiu zawdzięczam jodze. Od ponad 30 lat pracuje jako jasnowidz i bioenergoterapeuta...

KUP KSIĄŻKĘ

Referencje (od 2012 r.)

Renata Ch., 18 lat

"Kiedy pierwszy raz pojechałam na wizytę do Pani Klaudii nie powiedziałam o sobie prawie nic. Pani Klaudia sama powiedziała mi że wszystko za ..." czytaj więcej

Paweł B. lat 47

"Nieocenioną wdzięcznością i wielkim szacunkiem obdarzam osobę Pani Klaudii. Pragnę, aby zdrowie i pogoda ducha dopisywały jej zawsze i aby n ..." czytaj więcej

Rafał Lewczyk, Krypno Kościelne. 26 lat.

"Zadzwoniłem, leczenie trwało kilka miesięcy. Od tamtej pory korzystam z *mocy* Pani Klaudii. Nie używam żadnych tabletek, nie chodzę po leka ..." czytaj więcej

NAPISZ OPINIĘ

Umów się na wizytę

Rejestracja codziennie od 10:00 do 18:00 pod telefonem (+48) 75 76 49 500FORMULARZ KONTAKTOWY