Przepowiednia przyszłości

Co nas czeka?

Co nas czeka w niezbyt oddalonej przyszłości?

Nie znam szczegółów. Zobaczyłam ogólny zarys ważnych wydarzeń w okresie pierwszej połowy 21 stulecia. Wizja przyszła niespodziewanie sama, w kwietniu 2021 roku. Jej obraz wyglądał i zabrzmiał jak wykres naszej zagłady.

A więc: skutki pandemii będą ciągnąć się przez wiele lat. Umieralność będzie wysoką z winy szczepień, a także z powodu wirusów szybko mutujących w odpowiedzi na szczepienia.

W ciągu najbliższych lat w różnych częściach świata rozpoczną się zażarte wojny, między innymi wojna z użyciem broni atomowej na Bliskim Wschodzie. Pierwsza bomba spadnie na Damaszek.

Wojna w środku Europy na Ukrainie, rozpoczęta przez Rosję rok temu potwierdza proroctwo.

Lecz najważniejsze, to zmiana klimatu. W ciągu przyszłych 5 lat bardzo zwiększy się gwałtowność i ekstremalność w pogodzie na tle coraz wyższych temperatur. Następnie ocieplenie przyjmie charakter skwaru. W związku z tym znikną pod wodą z topniejących na biegunach lodowców północne kraje, wiele wysp na oceanach, duże obszary na lądach. Skwar zmusi ludzi do zejścia pod ziemię. Pierwszymi będą Chińczycy. W Polsce część terytorium zostanie zalana Bałtykiem.

….Wina ludzi w tym, co się dzieje i będzie działo z klimatem i tego skutkami w różnych regionach planety, jest duża i niepodważalna, ale to nie tylko nasza wina! Uczestniczyć w tym będzie wzrastająca aktywność słoneczna. Odreagowuje na nią magnetyczne pole ziemi, co, poza innymi czynnikami, bardzo nasila aktywność wulkaniczną z jej niszczycielskimi skutkami sejsmograficznymi, sejsmicznymi, olbrzymimi tsunami, zadymieniem atmosfery. To wszystko razem w brutalny sposób zmusi nas do zjednoczenia, zorganizowania się i do odpowiedzialności za wszystko co robimy. Zmusi do pozbycia się prymitywnych i szkodliwych zasobów energii takich, jak gaz, ropa, węgiel itp. i odnalezienie i przystosowanie do potrzeb innych, wydajnych źródeł energii. Wielki skok cywilizacyjny związany będzie ze sztuczną inteligencją. Stosowana będzie w każdej dziedzinie życia człowieka.

Co za tym?
Spróbowałam zobaczyć, jak wyglądać będzie rok 2222 i w pierwszej chwili uderzające odczucie – jak mało ludzi na planecie, …większość Ziemi jest ciemna i pusta. Wizja wyraźnie też dała do zrozumienia, że tak mała populacja ludzka utrzymuje się, zabezpieczając swoje potrzeby energią bliską tej, którą obecnie znamy jako fuzja termojądrową.

Kosmos tętni inteligentnymi formami życia, które pojawiają się w każdych warunkach środowiskowych.

Dawno już istnieją uregulowane warunki współistnienia istot wysokorozwiniętych. Ludzkość, jako cywilizacja, jest jeszcze na bardzo niskim, prymitywnym poziomie rozwoju. W tym, co będzie się działo na Ziemi, uczestniczą obce cywilizację. Nie wiem, do jakiego stopnia, lecz wyraźnie było mi dane do zrozumienia, że tak jest – dostosują nas do swoich wymagań, czy tego chcemy, czy nie.

To bardzo przypomina „Koniec dzieciństwa”, jak u Artura C. Clarke.

 

Bioenergoterapia

Jasnowidzenie

Medycyna naturalna

Moje Himalaje – saga o jodze

Autobiograficzna książka „Moje Himalaje – saga o jodze” z moją dedykacją. Książka opowiada o dzieciństwie ze zdarzeniami losowymi, praktyce jogi, przebytych transach medytacyjnych, które stały się narodzinami mojego nowego życia, o jasnowidzeniu, leczeniu, kontaktach z umarłymi, zdolności wpływania na ludzkie losy…
Moje Himalaje - saga o jodze