Demencja

Demencja jest znana i często spotykana. Jest stanem upokarzającym ludzką godność. Uszkodzenie mózgu doprowadzające do obniżenia sprawności umysłowej powszechnie uznaje się za „atut” starości.

A to nie tak. Otępienie starcze cechowane zaburzeniami zapamiętywania wcale nie jest nikomu przesądzone. Demencja powstaje na skutek zapchania naczyń wieńcowych i naczyń mózgowych cholesterolem. Zwężenie ich tłuszczem – cholesterolem dramatycznie obniża dotlenienie mózgu, a mianowicie: zablokowane wieńcowe naczynia obniżają, albo bardzo obniżają dokrwienie serca, jak również komplikuje dokrwienia zagęszczona cholesterolem krew – ciężko ją przepychać. Mięśnie sercowe słabną coraz bardziej. Zwężone także cholesterolem naczynia mózgu w takich okolicznościach drastycznie obniżają dokrwienie i dotlenienie mózgu, wywołując zakłócenia w komórkach – centrach, odpowiadających za sprawność umysłową. Z czego wynika, że winowajcą pojawienia się demencji jest cholesterol, który doprowadził do zakłócenia krążenia. Skąd pojawił się cholesterol? Albo inaczej – co trzeba, żeby cholesterol nie podnosił się? Ofiarami wysokiego poziomu cholesterolu są osoby, którzy słodko i tłusto lubią zjeść! Jak wiadomo, za produkcję i nadprodukcję cholesterolu odpowiada wątroba. Nadwyrężona nadużyciem ciężkostrawnych produktów będzie nieprawidłowo regulować poziom tłuszczu w organizmie. Tabletki na zbicie cholesterolu i rozrzedzenia krwi sprawy nie zmieniają. Nadwyrężona wątroba nadał będzie produkować zbędny cholesterol niewidoczny w wynikach, lecz widoczny w organizmie! Więc tabletki nie ratują przed demencją, natomiast weganom demencja nie grozi.

Bioenergoterapia

Jasnowidzenie

Medycyna naturalna

Moje Himalaje – saga o jodze

Autobiograficzna książka „Moje Himalaje – saga o jodze” z moją dedykacją. Książka opowiada o dzieciństwie ze zdarzeniami losowymi, praktyce jogi, przebytych transach medytacyjnych, które stały się narodzinami mojego nowego życia, o jasnowidzeniu, leczeniu, kontaktach z umarłymi, zdolności wpływania na ludzkie losy…
Moje Himalaje - saga o jodze