Jasnowidz

Moje zdolności uzyskałam 41 lat temu w 1983 roku, kiedy podczas głębokiej medytacji weszłam w trans, który trwał 40 dni. Wyszłam z niego z darem jasnowidzenia, telepatii oraz leczenia ludzi.

Czym jest jasnowidzenie?

Przede wszystkim nie jest to zjawisko anormalne – działa jedynie według nieznanych jeszcze praw natury. Polega na wydostawaniu odpowiednich informacji z przeszłości, przyszłości lub teraźniejszości. W moim przypadku taka informacja może przyjść sama lub na zawołanie. Może mieć postać wizji lub wyrażać się słowami, może też być przebłyskiem chwili. Czasem pojawia się błędna wiadomość, która wygląda tak samo jak prawdziwa. Nigdy nie wiadomo kiedy tak się dzieje i dlaczego. Stąd właśnie błędy w moich przepowiedniach i diagnozowaniu – są rzadkie, ale trzeba się liczyć z tym, że się pojawiają. Każdy jasnowidz ma swój procent błędów. Jest jednak pewna zależność: dobry jasnowidz ma ich mało, a słaby – wiele.

Umiejętności jasnowidzenia mogą być wrodzone, nabyte po stanach śmierci klinicznej lub być wynikiem długotrwałych medytacji – ciągłego procesu ujarzmiania umysłu poprzez koncentrowanie go na jednym elemencie – mantrze. Jasnowidz nie może zdobyć tych umiejętności na jakichkolwiek kursach, siedząc na wykładach. Nie jest to głęboka intuicja, nie jest też to wynik logicznego myślenia, jak uważają niektórzy sceptycy.

 Jasnowidz nie potrzebuję żadnych gadżetów: kryształowych kul, wahadełek, różdżek, kart Tarota, wykresy astrologiczne czy fusów od kawy.
Wszystko dzieje się w umyśle za sprawą zadawania sobie pytań i otrzymania potrzebnych informacji lub też pojawiania się ich w sposób spontaniczny.

Przepowiednie na telefon i w gabinecie

Przepowiednia to jedna z moich usług.

Nie zajmuję się jednak poszukiwaniem osób zaginionych, sprawami kryminalnymi czy też poszukiwaniami skarbów.
Zostawiam sobie prawo do odmówienia przepowiedni, jeżeli uznam, że moja przepowiednia działa wbrew moim zasadom moralnym.

Do udzielenia przepowiedni nie są mi potrzebne szczegółowe dane osobowe, zdjęcia, rzeczy osobisty czy listy. Wystarczy tylko pytanie do mnie bezpośrednio w gabinecie, w tym drogą telefoniczną. Udzielam odpowiedzi natychmiastowo.

Przepowiedni telefonicznych (wymagają przedpłaty) lub w gabinecie w Jeleniej Górze lub w Szczecinie udzielam po wcześniejszej rejestracji. Rejestracja możliwa jest codziennie od godziny 10.00 do 18.00 pod telefonem (+48) 75 76 49 500. Szczegóły w dziale Kontakt. Szczegóły na temat płatności znajdą Państwo poniżej.

Jasnowidzenie i udzielanie przepowiedni nie jest możliwe drogą poczty elektronicznej E-mail lub SMS-ami, tylko telefonicznie lub bezpośrednio w gabinecie.

Proszę, po zarejestrowaniu na rozmowę, oddzwonić do mnie pod telefon 75 76 49 500 w wyznaczonym terminie.

Płatność za przepowiednie

W przypadku udzielania przepowiedni w gabinecie, proszę skontaktować się celem umówienia wizyty. Aby zarejestrować się na rozmowę telefoniczną, proszę o wcześniejsze wykonanie przedpłaty w podanej poniżej kwocie na jeden ze sposobów podany w dziale Płatności (dostępne są przelewy, płatności internetowe, PayPalem i BLIKiem), a następnie o skontaktowanie się celem umówienia rozmowy.

Cena usługi: 400 zł za 4 pytania. W przypadku przepowiedni na telefon obowiązuje przedpłata.

  • Koszty przepowiedni nie ulegają zmianie przy mniejszej ilości pytań.
  • Czas na rozmowę w gabinecie lub telefonicznie – 15 minut.

Po dokonaniu wpłaty na przepowiednię telefoniczną, proszę o kontakt emailem lub telefoniczny w celu zarejestrowania na rozmowę.

Proszę oddzwonić do mnie o wyznaczonej godzinie pod telefon 75 76 49 500.

 

Bioenergoterapia

Jasnowidzenie

Medycyna naturalna

Moje Himalaje – saga o jodze

Autobiograficzna książka „Moje Himalaje – saga o jodze” z moją dedykacją. Książka opowiada o dzieciństwie ze zdarzeniami losowymi, praktyce jogi, przebytych transach medytacyjnych, które stały się narodzinami mojego nowego życia, o jasnowidzeniu, leczeniu, kontaktach z umarłymi, zdolności wpływania na ludzkie losy…
Moje Himalaje - saga o jodze