Jak leczę

Zdolności jasnowidzenia i uzdrawiania pojawiły się u mnie w wieku 33 lat w 1983 roku. Zawdzięczam je tylko i wyłącznie Jodze. Moje umiejętności pozwalają mi leczyć pacjentów na odległość, bez potrzeby bezpośredniego kontaktu z nimi. Nie potrzebuję nawet wiedzy osoby leczonej o tym, że jest w trakcie mojej kuracji.

Diagnozuję choroby i wpływam na zdrowie człowieka telepatycznie.
Mogę wyleczyć każdą chorobę, także śmiertelną, bez względu na stan jej zaawansowania.
Nie wyleczę jednak każdego człowieka. Są osoby, którym nie mogę pomóc i jest to niezależne ode mnie. 
Do zdiagnozowania i leczenia chorych, nawet tych nieobecnych, nie potrzebuję ani zdjęć, ani żadnych danych personalnych,
wystarczy tylko prośba o udzielenie pomocy, w tym drogą telefoniczną.

Seans bioenergoterapeutyczny

Dwa miesiące seansów leczniczych decydują o tym, czy jestem w stanie pomóc pacjentowi.

Przeważnie w pierwszym lub w drugim miesiącu leczenia występują zauważalne pozytywne zmiany w stanie zdrowia. Jeżeli po pierwszej i drugiej kuracji nie będzie polepszenia stanu zdrowia, a moja diagnoza to potwierdzi, dodaje jeszcze trzecią kurację, jako ostatnią próbę przełomową i jest ona nieodpłatna. Jeżeli i po niej też nie występują zauważalne zmiany stanu zdrowia – jest to dowód, że nie mogę pomóc i muszę zrezygnować z leczenia. Lecz polepszenie stanu zdrowia podczas trzeciej kuracji będzie oznaczać, że przełom nastąpił – organizm zareagował i leczenie można kontynuować. W tym przypadku ten seans, jak i każdy następny, jest odpłatny.

W stanach krytycznych, zagrażających życiu podaje intensywną terapie. W tym przypadku o skuteczności decydują parę dni.

Mój seans bioenergoterapeutyczny zajmuje 2-3 minuty, ale jego oddziaływanie trwa 4 tygodnie.
Do wyleczenia najczęściej potrzebne od 3 do 8 kuracji.
Na każdego pacjenta przeznaczam 15 minut rozmowy.

Leczenie i diagnozowanie na odległość.

Pacjentów, którzy nie mogą przybyć osobiście na leczenie w gabinecie mogę uzdrawiać na odległość.
Już 41 lat od 1983 roku leczę bezpośrednio, jak również na odległość udowodniając skuteczność oby dwóch form.
Obecnie przytłaczająca większość pacjentów leczy się na odległość.

Nie potrzebuje i nie korzystam przy diagnozowaniu i leczeniu z żadnych dodatków pomocniczych.
Pracuje tylko myślą – telepatycznie, posługując się jasnowidzeniem i wiedzą nadprzyrodzoną w dziedzinie funkcjonowania ludzkiego organizmu.

Podanie programu leczniczego od zawsze trwa 2-3 minuty, tak leczę najcięższe i śmiertelne choroby.
W większości przypadków moimi pacjentami są osoby znajdujące się w ciężkich stanach chorobowych, zagrażających ich życiu. Przeważnie to choroby nowotworowe.
Wszystko wyżej powiedziane uznaje za moje atuty.

Przyjmowanie i rejestracja

Diagnoz i zabiegów leczniczych zdalnie telefonicznie i w gabinecie w Jeleniej Górze lub w Szczecinie udzielam po wcześniejszej rejestracji. Rejestracja możliwa jest codziennie od godziny 10.00 do 18.00 pod telefonem (+48) 75 76 49 500. Szczegóły w dziale Kontakt. Szczegóły na temat płatności znajdą Państwo poniżej.

Diagnoza i leczenie mogą być również prowadzone przy pośrednictwie osób trzecich, w tym przez telefon.
Nie obowiązuje przedpłata za usługi zdrowotne. W przypadku kuracji prowadzonej telefonicznie płatności należy dokonać
w przeciągu 7 dni od dnia przekazania seansu lub diagnozy. Zapłata możliwa jest przez metody opisane w dziale Płatności.

Informacji o stanie zdrowia oraz leczenia nie udzielam poprzez SMS-y i E-mail.

Proszę nie nagrywać wiadomości głosowych na telefon internetowy (+48) 75 76 49 500, – tych wiadomości nie da się odtworzyć.

Leczenie w gabinetach

  • W Jeleniej Górze, ulica Mickiewicza 12, przyjmuję raz na dwa miesiące – sobotę i niedzielę. Tylko w szczególnych przypadkach zmieniam tę regułę.
  • W Szczecinie, ulica Kolorowych Domów 2A – Gabinet Kosmetyczny – przyjmuję raz na dwa miesiące – w piątek.

Szczegóły wraz z mapami dojazdów znajdą Państwo w dziale Kontakt.

Leczenie na odległość

Zgłaszających się pierwszy raz po diagnozę i leczenie, jak również osoby w trakcie leczenia, przyjmuję według wcześniej ustalonej rejestracji.
Rejestracja możliwa jest codziennie od godziny 10.00 do 18.00 pod telefonem (+48) 75 76 49 500.
Szczegóły w dziale Kontakt.
Przeznaczam 15 minut na rozmowę z jednym pacjentem.
Pacjenci dzwonią do mnie pod telefon +48 75 76 49 500 o wyznaczonej godzinie – czasu polskiego.

Inne ważne informacje o leczeniu i seansach

Do wyleczenia najczęściej potrzeba od 3 do 8 seansów, czyli oddziaływań uzdrawiających. W bardzo ciężkich przypadkach po 8-ej kuracji robię 3 miesiące przerwy, dając organizmowi możliwość samemu zwalczyć do końca chorobę. Jeżeli jednak wyzdrowienie nie następuje – powtarzam kuracje lecznicze.
Proszę się nie martwić, jeżeli w pierwszych dniach kuracji nastąpi pogorszenie stanu zdrowia, senność lub też nasilenie bólu w chorych miejscach
– są to naturalne i pozytywne objawy oddziaływania uzdrawiającego. Oznaczają, że organizm pacjenta odreagowuje i rozpoczął zwalczanie choroby.
W przypadku ostrego bólu należy używać zaprogramowanych przeze mnie kremu lub chusteczki co 2-3 godziny.
Ważne wiedzieć, że każdy organizm jest inny i długotrwałość leczenia tego samego schorzenia u różnych ludzi może
bardzo się różnić.

Podczas mojej kuracji leczniczej nie wolno korzystać z usług innych bioenergoterapeutów, akupunktury oraz wszelkiego rodzaju masażu. Moja wieloletnia praktyka potwierdza zasadę: słaby bioenergoterapeuta zabiera z organizmu pacjenta (świadomie lub nie) energię akumulowaną w trakcie mojej kuracji leczniczej, czego skutki bywają tragiczne. Gdyby moja kuracja nie przyniosła pozytywnych skutków, może być zastąpiona przez sesje u innych bioenergoterapeutów lub inne niekonwencjonalne metody. Podczas mojej kuracji leczenie u lekarzy medycyny klasycznej i przyjmowanie przepisanych leków jest dozwolone. W trakcie skutecznego leczenia moją metodą klasyczne leki mogą być odstawiane po uzgodnieniu z lekarzem.

Widzę zmiany chorobowe w organizmie, których nie wykrywa powszechnie stosowana technika medyczna. Ostateczną diagnozę stawiam sama i nie zmieniam jej, nawet gdy różni się ona diametralnie od lekarskiej. W swojej wieloletniej praktyce, w której miałam więcej sukcesów niż porażek, trzymam się wyłącznie własnej diagnozy.

Zdarzają się pacjenci, którzy podczas pierwszej wizyty chcą wystawić na próbę moje zdolności, sprawdzić czy bez ich pomocy wystawię właściwą diagnozę. Z całym szacunkiem, rozumiem ich motywację, ale po trzydziestu ośmiu latach praktyki nie potrzebuję już więcej egzaminatorów.

Moich pacjentów proszę o krótkie omówienie objawów choroby, bez podawania jej historii i wyników badań. Jest to ułatwieniem w mojej praktyce, oszczędza moje siły, pozwala uniknąć ewentualnych błędów. Podczas kuracji leczniczej, proszę o podanie informacji o dotychczasowym przebiegu leczenia, ale ostatecznie sama ustalam aktualny stan zdrowia pacjenta.

Wspomaganie kuracji

W celu przyspieszenia leczenia, proszę o przygotowanie następujących przedmiotów:

  • kremu nie zawierającego substancji leczniczych (najlepszy do tego celu jest krem „Bambino”, „NIVEA”, oliwka dla dzieci)
  • chusteczki z każdego rodzaju włókna,
  • naczynia do picia (kubek, szklanka lub filiżanka).

Po zaprogramowaniu będą one służyły przyspieszeniu leczenia, a swoje właściwości lecznicze zachowają aż do chwili ich fizycznego zużycia. Mogą być użyczane innej osobie potrzebującej.

Korzystanie z wymienionych przedmiotów

Dwa razy dziennie: rano i wieczorem, należy delikatnie nasmarować (nie wcierać) chore miejsca niewielką ilością zaprogramowanego kremu. W ten sposób przyspieszam leczenie każdego schorzenia. W razie ostrych stanów chorobowych smarowanie kremem można powtarzać co 2-3 godziny.

Chusteczki używamy wtedy, gdy krem nie może być stosowany, np. przy otwartych skaleczeniach, ranach i atakach epilepsji. Chusteczkę należy położyć na bolące miejsce, a w celu przyspieszenia i zwiększenia działania – można zwilżyć ją wodą. Podczas ataku epilepsji chusteczkę należy położyć na głowę chorej osoby w celu usunięcia ataku.

Z zaprogramowanego naczynia należy codziennie wypić czystą wodę. Nie wolno z tego naczynia pić napojów alkoholowych, ani żadnych leków. Ponadto zalecam każdemu picie czystej wody od 1,5 do 3 litrów dziennie. Jest to bardzo ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Codzienne, systematyczne używanie zaprogramowanych przedmiotów przyspiesza skuteczność kuracji.

To ważne

Zalecam w celu leczniczym i trwałej, dobrej kondycji zdrowotnej po wyzdrowieniu wprowadzenie na zawsze dietę wegetariańską lub wegańską. Jednocześnie z zaleceniem odpowiedniego trybu odżywiania dla dobra każdego powinny być regularne fizyczne ćwiczenia. Kompleks ćwiczeń dla każdego: czytaj rozdział Joga / Ćwiczenia. Każdy też powinien dbać o zrównoważenie psychiczne – to trzeci filar, na którym trzyma się zdrowie. W tym celu proponuję regularne praktykowanie Medytacji i asany – Savasana. Czytaj rozdział: Joga / Pierwszy kompleks / Medytacja, XIII Savasana.

Szczegóły zalecanych diet w sekcji: Medycyna naturalna / Jak być zdrowym.

Uwaga! Podczas całej kuracji nie wolno spożywać alkoholu ani środków odurzających, nawet w najmniejszych ilościach. Grozi to nieskutecznością kuracji oraz nieprzewidzianymi reakcjami organizmu.

Wysokość opłat za leczenie

Rodzaj usługicena
Diagnozowanie 1 osoby w gabinecie lub telefoniczne*200 zł
Kuracja 4-tygodniowa **  jeden seans w gabinecie lub telefoniczny500 zł
Kontrolne diagnozy w trakcie kuracji***bezpłatne
 Intensywna terapia / Wzmocniony seans ****1000 zł

* Diagnozowanie jednej osoby bezpośrednio w gabinecie lub telefoniczne polega na ustaleniu przyczyn objawów chorobowych. W zależności od stanu chorego do wyzdrowienia potrzeba od 3 do 8 seansów uzdrawiających.

** Kuracja 4-tygodniowa to udzielenie bezpośrednio lub telefonicznie jednego seansu, który będzie przez 4 tygodnie oddziaływał na poprawę stanu zdrowia chorej osoby. Po upływie tego czasu proszę zgłosić się na następny seans.

*** Kontrolne diagnozy w trakcie kuracji są bezpłatne.

****Intensywna terapia / Wzmocniony seans stosowany w sytuacjach zagrożenia życia (w reanimacji, zawał, wylew, w stanach bardzo zaawansowanych, po wypadku…). Takie seanse są podawane każdego dnia. Moc, siła tego seansu jest wielokrotnie większa niż seans podstawowy.

Seanse uzdrawiające nie podlegają reklamacji, a poniesione koszty nie będą zwracane.

Płatność za terapię

Aby opłacić diagnozę lub seans, proszę dokonać wpłaty w określonej powyżej kwocie na jeden ze sposobów podany w dziale Płatności

Dostępne są przelewy, płatności internetowe, PayPal i BLIK.

Bioenergoterapia

Jasnowidzenie

Medycyna naturalna

Moje Himalaje – saga o jodze

Autobiograficzna książka „Moje Himalaje – saga o jodze” z moją dedykacją. Książka opowiada o dzieciństwie ze zdarzeniami losowymi, praktyce jogi, przebytych transach medytacyjnych, które stały się narodzinami mojego nowego życia, o jasnowidzeniu, leczeniu, kontaktach z umarłymi, zdolności wpływania na ludzkie losy…
Moje Himalaje - saga o jodze