Paweł B. – 47 lat

„Gdy pierwszy raz miałem przyjemność spotkać z Panią Klaudią Szewcową byłem młodszy o 3 lata. Taki okres czasu znam Panią Klaudię. Niby tylko trzy lata, ale tak naprawdę podczas tego okresu czasu wydarzyło się wiele…
Dziewięć lat temu byłem uczestnikiem wypadku komunikacyjnego, w którym to doznałem licznych skomplikowanych i mniej skomplikowanych stwierdzonych złamań i uszkodzeń ciała. Po kilku operacjach i długiej rehabilitacji można powiedzieć, że stanąłem na nogi, ale nie tak do końca bo ból jaki mi towarzyszył w dalszym ciągu był niemały.

Pani Klaudia zdiagnozowała mnie w 100% i jeszcze ponad to, bo wskazała mi wszystkie urazy z przed wypadku z dużą dokładnością miejsca i czasu. Po kilku sesjach Pani Klaudii ból zanikł i wzrosła sprawność rehabilitacyjna. W tej chwili jeśli ktoś nie wie o moich zdarzeniach, praktycznie nie widzi moich „wad”- dolegliwości, poruszam się sprawnie i funkcjonuję niemalże normalnie. Jestem bardzo wdzięczny Pani Klaudii za pomoc jaką okazała mi w czasie kiedy tego bardzo potrzebowałem. Pani Klaudia jest osobą o wielkiej wrażliwości, która pomaga ludziom potrzebującym na wielu płaszczyznach – fizycznie, psychicznie, mentalnie. Mogę to opowiedzieć na podstawie moich doświadczeń i zmian jakie miały miejsce podczas seansów jakimi Pani Klaudia minie obdarzyła.

Po takich wypadkach, zdarzeniach nasza opieka zdrowotna bardzo często zostawia ludzi samym sobie, zmiany jakie zachodzą u cierpiących są nie do opisania, później zaś trzeba „pozbierać” się i zacząć życie od „nowa”. Z wielkim szacunkiem dla Pani Klaudii mogę powiedzieć, że z taką postawą i zaangażowaniem jakie przedstawia skromna osoba Pani Klaudii jest naprawę łatwiej i prościej. Sam fakt, że Pani Klaudia otacza nas opieką jest nie do opisania słowami. Poczucie ulgi, bezpieczeństwa, podpowiedzi, odpowiedzi i pomoc jaką daje skromna osoba Pani Klaudii jest ponadczasowa i nieoceniona.

Z pomocy Pani Klaudii korzysta cały czas mój syn, który miał problemy nie do zdiagnozowania metodami konwencjonalnymi. Syn czuje się lepiej, rozwija się i wszystko zmierza w kierunku lepszym – ku zdrowiu.
Pani Klaudia zachęca swoją postawą, wielką pracowitością i determinacją do ćwiczeń jogi, które mają dla nas tak wielki wpływ na nasz rozwój. Jest wzorem dla nas – ludzi zabieganych, często niemających czasu dla swego ciała – jak należy żyć w zgodzie z naszą naturą tak ważnym aspekcie naszego istnienia.

Nieocenioną wdzięcznością i wielkim szacunkiem obdarzam osobę Pani Klaudii. Pragnę, aby zdrowie i pogoda ducha dopisywały jej zawsze i aby nigdy nie brakowało jej sił na tak wspaniałe cele do których dąży.

Zawsze wdzięczny.”

Paweł

Bioenergoterapia

Jasnowidzenie

Medycyna naturalna

Moje Himalaje – saga o jodze

Autobiograficzna książka „Moje Himalaje – saga o jodze” z moją dedykacją. Książka opowiada o dzieciństwie ze zdarzeniami losowymi, praktyce jogi, przebytych transach medytacyjnych, które stały się narodzinami mojego nowego życia, o jasnowidzeniu, leczeniu, kontaktach z umarłymi, zdolności wpływania na ludzkie losy…
Moje Himalaje - saga o jodze