Rosyjska wersja językowa Polska wersja językowa
  • Klaudia Szewcowa
  • Klaudia Szewcowa
  • Klaudia Szewcowa
  • Klaudia Szewcowa
  • Klaudia Szewcowa
  • Klaudia Szewcowa
  • Klaudia Szewcowa

Referencje: Janina Orniacka

Pani Klaudia
i udzielana przez nią pomoc ludziom potrzebującym
jest nieoceniona.

Wspiera mnie od 16 miesięcy. Mój obecny stan zdrowia, potwierdzany wynikami, jest tego dowodem.

Z prośbą o pomoc do Pani Klaudii zwróciłam się wówczas, gdy mój stan psychiczny i fizyczny wymagał poważnego wsparcia. Byłam po operacji onkologicznej, po chemii, przed naświetleniami.

Zagubiona, ale nie zrezygnowana, szukałam wsparcia, dobrych mądrych rad i wtedy usłyszałam od dwóch, nie znających się, bardzo bliskich mi osób, że jest ktoś kto potrafi pomóc ciężko chorym. Okazało się, że mówią o tej samej Pani Klaudii Szewcowej z Jeleniej Góry.

Decyzja była natychmiastowa. Stan, w którym trwałam bardzo mobilizował mnie do działania, choć w rzeczywistości nie miałam zupełnie siły fizycznej. Pani Klaudia postawiła mnie na nogi. Stosowane przez Nią metody i zalecana dieta są bardzo skuteczne w moim przypadku.

Przez okres 16 miesięcy jestem pod Jej opieką. W tym czasie łączę leczenie konwencjonalne polegające na 5 tygodniowym naświetlaniu i rocznym leczeniu chemioterapią w cyklach 3 tygodniowych (herceptyna) z leczeniem niekonwencjonalnym w wykonaniu Pani Klaudii.

Mój stan zdrowia jest obiecujący. Rozmowy z Panią Klaudią i lektura Jej książki sprawiły, że wgłębiam się w tematy związane z zasadami funkcjonowania organizmu ludzkiego. Wypracowuję swoją indywidualną metodę na codzienność i styl życia, który zabezpieczy mnie przed reemisją tej bardzo podstępnej choroby.

Konstrukcja psychiczna, przekonania, dotychczasowa wiedza i wartości życiowe, którymi się kierowałam, nieco się zachwiały. Konieczne były gruntowne przemyślenia, wprowadzenie zmian do stylu życia, żywienia i postępowania.

Chęć i wola życia z jednej strony trzymały mnie przy Pani Klaudii, która postawiła mnie na nogi w tempie błyskawicznym i nadal utrzymuje  mój organizm w bardzo dobrej kondycji  psychicznej i fizycznej, ale ścisły umysł i zero jedynkowe podejście do życia  nie dawały spokoju. Chciałam to najnormalniej pojąć, ogarnąć i zaakceptować.

Rozpoczęte penetracje w tym temacie były wielokierunkowe, porównywałam stanowiska naukowe studiując stosowną literaturę, rozpytywałam Panią Klaudię o Jej sposób oddziaływania  na mój organizm,  studiowałam i zgłębiałam tajniki wiary chrześcijańskiej, porównując je z wartościami, którymi kieruje się Pani Klaudia i w rezultacie uzyskałam wielki spokój,  pewność i wiarę w to,  że Jej metody są skuteczne i w dużej części zgodne z instrukcją  kongregacji nauki wiary kościoła katolickiego.

 

Z poważaniem Janina Orniacka.

Moje Himalaje Saga o jodze

Moje Himalaje - Saga o Jodze

Nadprzyrodzone zdolności i najlepsze chwile w moim życiu zawdzięczam jodze. Od ponad 30 lat pracuje jako jasnowidz i bioenergoterapeuta...

KUP KSIĄŻKĘ

Referencje (od 2012 r.)

Renata Ch., 18 lat

"Kiedy pierwszy raz pojechałam na wizytę do Pani Klaudii nie powiedziałam o sobie prawie nic. Pani Klaudia sama powiedziała mi że wszystko za ..." czytaj więcej

Paweł B. lat 47

"Nieocenioną wdzięcznością i wielkim szacunkiem obdarzam osobę Pani Klaudii. Pragnę, aby zdrowie i pogoda ducha dopisywały jej zawsze i aby n ..." czytaj więcej

Rafał Lewczyk, Krypno Kościelne. 26 lat.

"Zadzwoniłem, leczenie trwało kilka miesięcy. Od tamtej pory korzystam z *mocy* Pani Klaudii. Nie używam żadnych tabletek, nie chodzę po leka ..." czytaj więcej

NAPISZ OPINIĘ

Umów się na wizytę

Rejestracja codziennie od 10:00 do 18:00 pod telefonem (+48) 75 76 49 500FORMULARZ KONTAKTOWY