Rosyjska wersja językowa Polska wersja językowa
 • Klaudia Szewcowa
 • Klaudia Szewcowa
 • Klaudia Szewcowa
 • Klaudia Szewcowa
 • Klaudia Szewcowa
 • Klaudia Szewcowa
 • Klaudia Szewcowa

Joga

Z bardzo daleka, do mojej świadomości coś przeniknęło, natarczywie przyciągając uwagę.
Słabo przebiła się myśl:

„Ktoś z zewnątrz zwraca się do mnie”, bo jestem w tej chwili głęboko wewnątrz siebie… Otworzyłam oczy – potrzebowałam kilku sekund na to, aby wrócić do zewnętrznego świata. Następnie ujrzałam twarz, która patrzyła na mnie z wyrazem zohydzenia. Na dużym głazie stała starsza kobieta pochylona w moją stronę.

 • Proszę pani, czy to jest jakaś sekta? – zobaczyła coś, co w jej wyobrażeniu może być tylko sektą.
 • To joga – chciałam jak najszybciej znów zamknąć oczy…
 • Co to jest joga? – tym razem w pytaniu połączyły się razem obrzydzenie i szczere zdziwienie.
 • Przepraszam, nie mam czasu na rozmowy – nareszcie zamknęłam oczy.

…Medytacja…

Było nas kilka osób, siedzących w „lotosie” po obu stronach górskiego wodospadu. Dla wielu ludzi przekaz jest jednoznaczny, pozycja ta informuje, że ktoś medytuje.

Joga jest procesem poznawania siebie, a poprzez to poznawania świata, w którym żyjemy. To otwieranie ukrytych możliwości człowieka, takich jak jasnowidzenie, telepatia, telekineza i wiele innych. To odkrywanie światów dotychczas schowanych przed nami, poszerzających naszą świadomość. Można to porównać do osoby, która urodziła się niewidoma i głucha, która nie może doświadczać pełni tego, co ją otacza. Dla takiej osoby świat zawsze będzie czarną, bezdźwięczną pustką. Także Ci, których uważamy za zdrowe, normalne osoby – oni także są upośledzeni, ponieważ są pozbawieni wielu zmysłów, nieznanych, a które można obudzić specjalnymi technikami.

Napis w staroegipskich świątyniach kapłanów głosił:

„Ludzie, to są śmiertelni bogowie.
Bogowie, to są nieśmiertelni ludzie.”

Za pomocą specjalnych technik, cały czas przyszłej, trwającej miliony lat ewolucji każdy z nas może skrócić do jednego życia. Do osiągnięcia pełnego sukcesu, joga wymaga też, abyśmy zwalczyli instynkty zwierzęce i nasze słabości, otwierając tym samym drogę do poznania.

„Poznanie jest prawdziwym celem ludzkiego życia.” – Nauczyciel.

Ta droga jest tylko dla silnych ludzi. Nie ogranicza się tylko do ćwiczeń na rozciąganie lub elastyczność ciała (asan). Joga to prawdziwa nauka, to przewrót w świadomości, dokonany poprzez ciężką, systematyczną pracę nad sobą. Za pomocą całego szeregu uniwersalnych i doskonałych technik, wymagających determinacji, wypracowujemy potężną siłę woli, dyscyplinę ciała i umysłu, bez których nie dokonamy transformacji.

Jest wiecznie żywym systemem, darem dla wszystkich myślących istot od cywilizacji, znajdującej się niewyobrażalnie daleko z przodu na drodze ewolucji.

Podany system daje możliwość opanowania i wykorzystania kolejnych zmysłów i mocy. Ma swoją bramę – kodeks dyscyplin moralnych, nakazów i zakazów. Dla początkujących, osób pragnących wejść w świat jogi musi mieć twarde zasady, oparte na tych pryncypiach. Jeżeli ich nie posiada, zostanie odrzucona!

Prawdomówność i nie czynienie nikomu tego, czego sam sobie nie życzysz. Podążanie w zgodzie z tymi zasadami rozwija naszą duchowość. Nie wolno jednak mylić celu z warunkiem. Kodeks jest tylko warunkiem! Bez niego nie osiągniesz celu, którym jest ewolucja Twojej świadomości, Twojego „Ja”, czyli opanowania Twojej energii łączącej się z energią świata.

Życie w społeczeństwie wymaga od nas wielu obowiązków i naraża na wiele pokus. Stosowanie etyki dyscyplin moralnych jest dużo bardziej skomplikowane i trudniejsze do wykonania w świecie cywilizowanym niż w himalajskiej jaskini. Prawdziwe Himalaje są tutaj, ze swoimi dolinami, przepaściami i szczytami.

Moje Himalaje Saga o jodze

Moje Himalaje - Saga o Jodze

Nadprzyrodzone zdolności i najlepsze chwile w moim życiu zawdzięczam jodze. Od ponad 30 lat pracuje jako jasnowidz i bioenergoterapeuta...

KUP KSIĄŻKĘ

Referencje (od 2012 r.)

Renata Ch., 18 lat

"Kiedy pierwszy raz pojechałam na wizytę do Pani Klaudii nie powiedziałam o sobie prawie nic. Pani Klaudia sama powiedziała mi że wszystko za ..." czytaj więcej

Paweł B. lat 47

"Nieocenioną wdzięcznością i wielkim szacunkiem obdarzam osobę Pani Klaudii. Pragnę, aby zdrowie i pogoda ducha dopisywały jej zawsze i aby n ..." czytaj więcej

Rafał Lewczyk, Krypno Kościelne. 26 lat.

"Zadzwoniłem, leczenie trwało kilka miesięcy. Od tamtej pory korzystam z *mocy* Pani Klaudii. Nie używam żadnych tabletek, nie chodzę po leka ..." czytaj więcej

NAPISZ OPINIĘ

Umów się na wizytę

Rejestracja codziennie od 10:00 do 18:00 pod telefonem (+48) 75 76 49 500FORMULARZ KONTAKTOWY