Rosyjska wersja językowa Polska wersja językowa
 • Klaudia Szewcowa
 • Klaudia Szewcowa
 • Klaudia Szewcowa
 • Klaudia Szewcowa
 • Klaudia Szewcowa
 • Klaudia Szewcowa
 • Klaudia Szewcowa

Regulamin płatności

 1. Niniejsza witryna, jak i przyjmowanie płatności za jej pośrednictwem, prowadzone są przez Solaris Aleksander & Aleksander Szewcow Spółka Cywilna, ul. Adama Mickiewicza 12, 58-500 Jelenia Góra, NIP: PL 6112734029, telefon: (+48) 757649500, klaudia@claudia-om.com, zwanego dalej Sprzedawcą.
 2. Sprzedawca świadczy usługi z zakresu bioterapii, przepowiedni, jasnowidzenia, medycyny naturalnej, sprzedaży autobiografii.
 3. Za pośrednictwem niniejszej witryny i usług pośrednika płatności DotPay można dokonać płatności za usługi świadczone przez Sprzedawcę, w kwocie i o tytule płatności, które ustalane są indywidualnie z dokonującym wpłaty. Cenniki usług znajdują się w odpowiednich działach na niniejszej witrynie.
 4. Reklamacje z dotyczące wykonanych przez witrynę płatności przez DotPay prosimy wysyłać na adres e-mail klaudia@claudia-om.com lub na adres siedziby Sprzedawcy. Reklamacje będą rozpatrywane w ciągu 14 dni od ich otrzymania. Reklamacje odnoszące się do usług świadczonych przez Sprzedawcę podlegają zasadom określonym w ramach odrębnych, indywidualnych ustaleń ze Sprzedawcą.
 5. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przy użyciu metody płatności DotPay przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl.
 6. Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.
 7. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych znajdą Państwo na podstronie Polityka prywatności.

Moje Himalaje Saga o jodze

Moje Himalaje - Saga o Jodze

Nadprzyrodzone zdolności i najlepsze chwile w moim życiu zawdzięczam jodze. Od ponad 30 lat pracuje jako jasnowidz i bioenergoterapeuta...

KUP KSIĄŻKĘ

Referencje (od 2012 r.)

Renata Ch., 18 lat

"Kiedy pierwszy raz pojechałam na wizytę do Pani Klaudii nie powiedziałam o sobie prawie nic. Pani Klaudia sama powiedziała mi że wszystko za ..." czytaj więcej

Paweł B. lat 47

"Nieocenioną wdzięcznością i wielkim szacunkiem obdarzam osobę Pani Klaudii. Pragnę, aby zdrowie i pogoda ducha dopisywały jej zawsze i aby n ..." czytaj więcej

Rafał Lewczyk, Krypno Kościelne. 26 lat.

"Zadzwoniłem, leczenie trwało kilka miesięcy. Od tamtej pory korzystam z *mocy* Pani Klaudii. Nie używam żadnych tabletek, nie chodzę po leka ..." czytaj więcej

NAPISZ OPINIĘ

Umów się na wizytę

Rejestracja codziennie od 10:00 do 18:00 pod telefonem (+48) 75 76 49 500FORMULARZ KONTAKTOWY