• Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka

Zła energia w człowieku: jak oczyścić swoją aurę i odzyskać równowagę?

Zła energia w człowiekuZła energia w człowieku może być wynikiem wielu różnych czynników. Zaburzona aura to efekt toksycznych relacji z innymi ludźmi, traumatycznych wydarzeń czy przebytych chorób. 

Musimy jednak pamiętać, że my sami także możemy być źródłem negatywnej energii. Ciągłe narzekanie, życzenie źle innym osobom, negatywne nastawienie do życia… Wszystko to może mieć wpływ na osłabienie naszego pola energetycznego.

Zobacz, jak odzyskać wewnętrzną równowagę!

Zła energia w człowieku – skąd się bierze?

Zła energia w człowieku kojarzy się nam często z toksycznymi relacjami z innymi ludźmi. Słusznie, bo nasza równowaga psychiczna może zostać poważnie zachwiana np. przez kontakt z tzw. wampirami energetycznymi.

Aura człowieka jest niezwykle delikatna i wpływa na nią wiele różnych czynników. Trudne relacje, oparte na agresji czy kłamstwie, budzące strach, frustrację czy zawiść, mogą w istotny sposób ją zaburzać. 

Warto pamiętać jednak, że sami także mamy wpływ na nasze zasoby energetyczne. Negatywne nastawienie, wyrażające się w ciągłym narzekaniu, czy też myślenie źle o innych osobach bądź agresja słowna skierowana w ich kierunku – wszystko to wnika w naszą aurę.

Zaburzenia aury skutkować mogą dolegliwościami fizycznymi i psychicznymi. Dokuczać nam może przewlekłe zmęczenie i zniechęcenie, brak energii, spadek odporności, bóle głowy czy nawet depresja.

Jak walczyć ze złą energią?

Zła energia w człowieku wymaga podjęcia zdecydowanych działań, które pomogą nam odzyskać wewnętrzną harmonię. Takim sposobem jest m.in. oczyszczanie energetyczne. Z pomocą przychodzi nam tutaj bioenergoterapia.

Jak znaleźć dobrego bioterapeutę? Przede wszystkim warto zwracać uwagę nie na dyplomy (zdolności paranormalnych nie można nauczyć się na kursie), a na doświadczenie i ścieżkę życia danej osoby.

Pani Klaudia Szewcowa, joginka, bioterapeuta i jasnowidz, podkreśla wagę systematycznej pracy nad sobą, praktykowania jogi, ćwiczeń oddechowych oraz medytacji. To właśnie po długotrwałych medytacjach wpadła w trwający 40 dni trans, w czasie którego otrzymała swoje wyjątkowe umiejętności (zobacz biografię pani Klaudii).

Zła energia w człowieku to poważne zagrożenie, którego nie powinniśmy lekceważyć. Dobry bioterapeuta pomoże nam odzyskać wewnętrzną równowagę i energię do życia.

Moje Himalaje Saga o jodze

Moje Himalaje - Saga o Jodze

Nadprzyrodzone zdolności i najlepsze chwile w moim życiu zawdzięczam jodze. Od ponad 30 lat pracuje jako jasnowidz i bioenergoterapeuta... Kup książkę

Referencje (od 2012 r.)

Renata Ch., 18 lat

"Kiedy pierwszy raz pojechałam na wizytę do Pani Klaudii nie powiedziałam o sobie prawie nic. Pani Klaudia sama powiedziała mi że wszystko za ..." czytaj więcej

Paweł B. lat 47

"Nieocenioną wdzięcznością i wielkim szacunkiem obdarzam osobę Pani Klaudii. Pragnę, aby zdrowie i pogoda ducha dopisywały jej zawsze i aby n ..." czytaj więcej

Rafał Lewczyk, Krypno Kościelne. 26 lat.

"Zadzwoniłem, leczenie trwało kilka miesięcy. Od tamtej pory korzystam z *mocy* Pani Klaudii. Nie używam żadnych tabletek, nie chodzę po leka ..." czytaj więcej

Umów się na wizytę

Rejestracja codziennie od 10:00 do 18:00 pod telefonem (+48) 75 76 49 500

FORMULARZ KONTAKTOWY