• Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka

Spokój wewnętrzny: jak osiągnąć wymarzony stan harmonii?

Spokój wewnętrznySpokój wewnętrzny to stan niełatwy do osiągnięcia. Jednocześnie każdy z nas chciałby się nim cieszyć.

Warto wiedzieć, że dzięki odpowiednim działaniom możemy skutecznie zbliżyć się do tego ideału. Warto poznać podstawy jogi oraz medycyny naturalnej.

Kluczem do sukcesu jest samoświadomość i nieustanny rozwój. Dowiedz się więcej na ten temat!

Spokój wewnętrzny: codziennie stawać się lepszym

Spokój wewnętrzny – któż z nas nie chciałby się nim cieszyć? Idealna harmonia ciała i duszy, pełne wykorzystywanie swojego potencjału, także tego ukrytego… Niestety, w dzisiejszym zabieganym świecie nie jest łatwo znaleźć czas na systematyczną pracę nad sobą. A to właśnie ona pomaga nam w osiągnięciu cennej równowagi.

Świadomy rozwój sprawia, że codziennie stajemy się lepsi, dążymy do konkretnego celu i poszerzamy swoją świadomość. Doskonałym narzędziem do pracy nad sobą okazuje się joga. Jej regularne praktykowanie, połączone z ćwiczeniami oddechowymi oraz medytacjami, pozwala wypracować takie cechy jak m.in. cierpliwość, skupienie, samodyscyplina, samokontrola.

Sztuka medytacji pozwala też na zajrzenie wewnątrz siebie. To skuteczny sposób na poszerzanie świadomości, co skutkuje nieraz nawet odkryciem własnych nadprzyrodzonych zdolności.

Postaw na medycynę naturalną

Spokój wewnętrzny to równowaga ciała i duszy, co oznacza, że całego człowieka należy traktować kompleksowo. Nasz stan fizjologiczny nie pozostaje bez wpływu na stan duchowy, emocje, intelekt. Dlatego warto dbać o swoje ciało, stosując się do prostych zasad medycyny naturalnej.

Ważna jest dieta – najlepiej sprawdza się wegetariańska lub wegańska. Oprócz białka pochodzenia zwierzęcego warto wykluczyć z jadłospisu także sól, cukier oraz wszelkie używki. Dobrze sprawdzają się głodówki oczyszczające, podczas których pijemy soki owocowe czy warzywne.

Kiedy dostrzegamy jakieś dolegliwości, nie zwlekajmy z wizytą u dobrego bioterapeuty. Możemy też udać się do niego profilaktycznie, aby zapobiec potencjalnym problemom.

Spokój wewnętrzny może osiągnąć każdy z nas – nie jest to jednak proste. Wymaga od nas ciągłej pracy nad sobą i dążenia do samorozwoju. Pomoże nam w tym m.in. joga, medycyna naturalna czy medytowanie.

Moje Himalaje Saga o jodze

Moje Himalaje - Saga o Jodze

Nadprzyrodzone zdolności i najlepsze chwile w moim życiu zawdzięczam jodze. Od ponad 30 lat pracuje jako jasnowidz i bioenergoterapeuta... Kup książkę

Referencje (od 2012 r.)

Renata Ch., 18 lat

"Kiedy pierwszy raz pojechałam na wizytę do Pani Klaudii nie powiedziałam o sobie prawie nic. Pani Klaudia sama powiedziała mi że wszystko za ..." czytaj więcej

Paweł B. lat 47

"Nieocenioną wdzięcznością i wielkim szacunkiem obdarzam osobę Pani Klaudii. Pragnę, aby zdrowie i pogoda ducha dopisywały jej zawsze i aby n ..." czytaj więcej

Rafał Lewczyk, Krypno Kościelne. 26 lat.

"Zadzwoniłem, leczenie trwało kilka miesięcy. Od tamtej pory korzystam z *mocy* Pani Klaudii. Nie używam żadnych tabletek, nie chodzę po leka ..." czytaj więcej

Umów się na wizytę

Rejestracja codziennie od 10:00 do 18:00 pod telefonem (+48) 75 76 49 500

FORMULARZ KONTAKTOWY