• Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka

Niekonwencjonalne metody leczenia raka – poznaj bioterapię!

Niekonwencjonalne metody leczenia rakaNiekonwencjonalne metody leczenia raka wciąż są dość mało znane. Tymczasem to ciekawa i często skuteczna alternatywa dla tradycyjnej medycyny.

Bioterapia okazuje się dobrym rozwiązaniem w przypadku wielu chorób, także tych ciężkich. Daje też świetne efekty, jeśli chodzi o profilaktykę i diagnostykę.

Poznaj niekonwencjonalne metody leczenia i sprawdź, jak działa dobry bioterapeuta

Niekonwencjonalne metody leczenia raka: bioterapia

Niekonwencjonalne metody leczenia raka nie są znane wszystkim pacjentom. Warto jednak zapoznać się z nimi, ponieważ w wielu przypadkach okazują się dobrą alternatywą dla tradycyjnej medycyny. Niekiedy też pomagają pacjentom, gdy lekarze nie widzą już szans na poprawę ich stanu.

Bioenergoterapia bazuje na niepoznanych jeszcze prawach natury. Kluczem jest doświadczony bioterapeuta, który swoje wyjątkowe zdolności zawdzięcza wieloletniej pracy nad sobą. Podczas sesji bioterapeutycznej możliwe jest nie tylko leczenie, ale również diagnozowanie nieujawnionych jeszcze problemów zdrowotnych.

Warto dodać, że bioterapia ma sporą przewagę nad medycyną tradycyjną ze względu na brak negatywnych skutków ubocznych. Plusem jest również brak bólu, który często odczuwają chorzy podczas konwencjonalnego leczenia. Dlatego warto spróbować tego niecodziennego, jednak skutecznego i bezpiecznego rozwiązania.

Leczenie na odległość – jak to działa?

Niekonwencjonalne metody leczenia raka związane są najczęściej z bioterapią. Trzeba zauważyć, że taka terapia może być z powodzeniem przeprowadzona na odległość. Dobry bioenergoterapeuta nie musi mieć bezpośredniego kontaktu z pacjentem, nie musi nawet znać jego pełnych danych czy oglądać jego zdjęcia.

Terapia na odległość to ogromna zaleta dla ciężko chorych osób, które mogą leczyć się, nie wychodząc nawet z domu. Co więcej, leczenie może odbywać się nawet bez ich wiedzy. Sposób ten pozwala na zachowanie pełnej anonimowości i dyskrecji, tak ważnej dla niektórych pacjentów.

Pani Klaudia Szewcowa, wróżka, joginka, jasnowidz i bioterapeuta, podkreśla skuteczność terapii na odległość – w ten sposób leczy większość swoich pacjentów (zobacz, jak wygląda leczenie). Sesje odbywają się podczas krótkich rozmów telefonicznych.

Niekonwencjonalne metody leczenia raka to szansa dla pacjentów, którzy chcą w pełni wykorzystać możliwości powrotu do zdrowia. Warto zdawać sobie sprawę z istnienia takiej alternatywy.

Moje Himalaje Saga o jodze

Moje Himalaje - Saga o Jodze

Nadprzyrodzone zdolności i najlepsze chwile w moim życiu zawdzięczam jodze. Od ponad 30 lat pracuje jako jasnowidz i bioenergoterapeuta... Kup książkę

Referencje (od 2012 r.)

Renata Ch., 18 lat

"Kiedy pierwszy raz pojechałam na wizytę do Pani Klaudii nie powiedziałam o sobie prawie nic. Pani Klaudia sama powiedziała mi że wszystko za ..." czytaj więcej

Paweł B. lat 47

"Nieocenioną wdzięcznością i wielkim szacunkiem obdarzam osobę Pani Klaudii. Pragnę, aby zdrowie i pogoda ducha dopisywały jej zawsze i aby n ..." czytaj więcej

Rafał Lewczyk, Krypno Kościelne. 26 lat.

"Zadzwoniłem, leczenie trwało kilka miesięcy. Od tamtej pory korzystam z *mocy* Pani Klaudii. Nie używam żadnych tabletek, nie chodzę po leka ..." czytaj więcej

Umów się na wizytę

Rejestracja codziennie od 10:00 do 18:00 pod telefonem (+48) 75 76 49 500

FORMULARZ KONTAKTOWY