• Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka

Bioterapia: na czym polega i kto może z niej skorzystać? Dowiedz się więcej!

BioterapiaBioterapia to dla wielu osób wciąż niewiele mówiące słowo. Tymczasem warto wiedzieć, że z jej pomocą możemy skutecznie diagnozować i leczyć nawet śmiertelne choroby. Bioenergoterapia stanowi też nieocenione wsparcia podczas poszukiwania źródeł codziennych problemów czy podejmowania ważnych decyzji.

Podstawowym narzędziem bioterapii jest sam bioterapeuta. Uzdrawia on samą myślą, nie potrzebuje do tego żadnych specjalnych akcesoriów.

Dowiedz się więcej o bioterapii i sprawdź, kiedy okazuje się przydatna.

Bioterapia – wykorzystać paranormalne zdolności

Bioterapia często stawiana jest na równi z magią czy cudotwórstwem. Jest to błędne założenie, tak samo jak przekonanie, że bioterapeutą można stać się po kilkumiesięcznym szkoleniu.

Jak twierdzi pani Klaudia Szewcowa, joginka, bioterapeuta i jasnowidz, zdolności paranormalne pojawiają się zwykle na skutek wieloletniego praktykowania medytacji, jogi, ćwiczeń oddechowych. Mogą też pojawić się po takich doświadczeniach jak np. śmierć kliniczna.

W przypadku pani Klaudii dar telepatii, uzdrawiania i jasnowidzenia pojawił się po trwającym 40 dni transie, w który wpadła po długotrwałych, intensywnych medytacjach. Od tamtej pory wróżka diagnozuje i leczy na odległość, a także przepowiada przyszłość (sprawdź opinie i referencje).

Bioterapeuta potrafi diagnozować pacjenta i dostrzegać sprawy niewidoczne dla niego samego. Już sama aura człowieka może stać się cennym źródłem informacji o chorobach, lękach, emocjach czy przyzwyczajeniach.

W czym pomoże nam bioterapia?

Bioterapia wykazuje dużą skuteczność w diagnozowaniu różnych chorób, stanów zapalnych i innych problemów organizmu. Czasami potwierdza diagnozę lekarską, innym razem diametralnie się od niej różni. Okazuje się jednak, że często wykryte zostają schorzenia, których wcześniej nie udało się „wyłapać” dzięki medycynie konwencjonalnej.

Ważnym elementem bioterapii jest samo uzdrawianie, także na odległość. Brak konieczności przyjeżdżania do gabinetu to dla chorych ogromne ułatwienie. Plusem jest też brak bólu i skutków ubocznych.

Nie można zapomnieć o aspekcie bioterapii, który dotyka duszy, nie tylko samego ciała. Pomoc w obraniu właściwej drogi życiowej, cenne wskazówki i odpowiedzi na trudne pytania… To nieoceniony element wsparcia bioterapeuty.

Bioterapia przychodzi nam z pomocą podczas diagnozowania i leczenia różnych schorzeń. Warto wypróbować tę bezpieczną alternatywę dla medycyny konwencjonalnej.

Moje Himalaje Saga o jodze

Moje Himalaje - Saga o Jodze

Nadprzyrodzone zdolności i najlepsze chwile w moim życiu zawdzięczam jodze. Od ponad 30 lat pracuje jako jasnowidz i bioenergoterapeuta... Kup książkę

Referencje (od 2012 r.)

Renata Ch., 18 lat

"Kiedy pierwszy raz pojechałam na wizytę do Pani Klaudii nie powiedziałam o sobie prawie nic. Pani Klaudia sama powiedziała mi że wszystko za ..." czytaj więcej

Paweł B. lat 47

"Nieocenioną wdzięcznością i wielkim szacunkiem obdarzam osobę Pani Klaudii. Pragnę, aby zdrowie i pogoda ducha dopisywały jej zawsze i aby n ..." czytaj więcej

Rafał Lewczyk, Krypno Kościelne. 26 lat.

"Zadzwoniłem, leczenie trwało kilka miesięcy. Od tamtej pory korzystam z *mocy* Pani Klaudii. Nie używam żadnych tabletek, nie chodzę po leka ..." czytaj więcej

Umów się na wizytę

Rejestracja codziennie od 10:00 do 18:00 pod telefonem (+48) 75 76 49 500

FORMULARZ KONTAKTOWY