• Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka

Bioprądy, aura człowieka, życiowa energia… Co oznaczają te pojęcia?

BioprądyBioprądy, aura człowieka, życiowa energia… Dla wielu osób podstawowe pojęcia związane z bioenergoterapią to czarna magia. Tymczasem w dzisiejszym zabieganym i pełnym stresu świecie okazują się one szczególnie istotne.

Stres, trudne relacje z innymi ludźmi, choroby, traumatyczne przeżycia, negatywne emocje… Wszystko to wpływa na naszą aurę i powoduje zakłócenia w przepływie energii.

Dowiedz się, jak zadbać o prawdziwy skarb – swoją energię życiową!

Bioprądy – co to takiego?

Bioprądy czy bioenergia to określenia stosowane w bioenergoterapii. Oznaczają wypełniającą wszystkie żywe organizmy energię, która posiada ogromną moc i jest naszym nieocenionym kapitałem. Podobne znaczenie może mieć określenie „energia życiowa”.

Każdy z nas posiada własną aurę energetyczną, którą niektóre osoby potrafią dostrzec w postaci poświaty wokół naszego ciała. Sam wygląd aury – jej struktura czy barwa – mogą powiedzieć o nas wiele doświadczonemu bioenergoterapeucie.

Na aurę wpływa bowiem wiele czynników. Negatywne emocje, trudne relacje, choroby czy ciężkie przeżycia sprawiają, że przepływ energii jest zakłócony. Konieczne może okazać się oczyszczanie energetyczne. Blokady energetyczne mogą powstać też poprzez napięcia w naszym ciele, nie wyrażone emocje, postępowanie wbrew własnym wartościom.

Jak dbać o życiową energię?

Bioprądy czy energia życiowa to ogromny kapitał, pozwalający nam żyć pełnią życia, rozwijać się, podejmować nowe wyzwania. Dlatego warto na co dzień dbać o swoją aurę, a w przypadku problemów udać się do bioterapeuty.

Równowaga psychiczna nie jest łatwa do osiągnięcia. Jednak systematyczna praca nad sobą pomaga nam stopniowo zbliżać się do ideału. Warto stosować się do zasad medycyny naturalnej. Kluczowa będzie więc odpowiednia dieta, pozbawiona białka zwierzęcego, cukru, soli czy używek. Dobrze jest stosować głodówki oczyszczające, podczas których spożywa się soki warzywne i owocowe.

Doskonałym sposobem na samodoskonalenie jest joga, połączona z medytacjami oraz ćwiczeniami oddechowymi.

Bioprądy, bioenergia, energia życiowa… Wszystkie te określenia dotyczą potężnej siły, która drzemie w każdym z nas. Warto o nią zadbać, aby móc czerpać z niej moc do codziennych zmagań ze sobą.

Moje Himalaje Saga o jodze

Moje Himalaje - Saga o Jodze

Nadprzyrodzone zdolności i najlepsze chwile w moim życiu zawdzięczam jodze. Od ponad 30 lat pracuje jako jasnowidz i bioenergoterapeuta... Kup książkę

Referencje (od 2012 r.)

Renata Ch., 18 lat

"Kiedy pierwszy raz pojechałam na wizytę do Pani Klaudii nie powiedziałam o sobie prawie nic. Pani Klaudia sama powiedziała mi że wszystko za ..." czytaj więcej

Paweł B. lat 47

"Nieocenioną wdzięcznością i wielkim szacunkiem obdarzam osobę Pani Klaudii. Pragnę, aby zdrowie i pogoda ducha dopisywały jej zawsze i aby n ..." czytaj więcej

Rafał Lewczyk, Krypno Kościelne. 26 lat.

"Zadzwoniłem, leczenie trwało kilka miesięcy. Od tamtej pory korzystam z *mocy* Pani Klaudii. Nie używam żadnych tabletek, nie chodzę po leka ..." czytaj więcej

Umów się na wizytę

Rejestracja codziennie od 10:00 do 18:00 pod telefonem (+48) 75 76 49 500

FORMULARZ KONTAKTOWY