• Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka

Oczyszczenie duszy: co zrobić, by osiągnąć wewnętrzną równowagę?

Oczyszczenie duszyOczyszczenie duszy, oczyszczanie energetyczne, oczyszczanie aury… Wszystkie te działania mają na celu przywrócenie wewnętrznej równowagi, uzdrowienie naszej energii.

Musimy pamiętać, że na ludzką aurę wpływa wiele czynników. Jej zaburzenia mogą natomiast odbijać się negatywnie na naszym stanie psychicznym i fizycznym.

Zobacz, czym jest uzdrowienie wewnętrzne i sprawdź, jak dbać o samorozwój.

Oczyszczenie duszy – gdy aura jest zaburzona

Oczyszczenie duszy czy aury to proces, w którym pomoże nam dobry bioterapeuta. Nie każdy może bowiem zobaczyć aurę, czyli naszą zewnętrzną energię, widoczną w postaci świetlistej poświaty dookoła ciała. Dostrzeżenie aury wymaga dużej pracy wewnętrznej, wysokiego stopnia świadomości i koncentracji. Aura może przyjmować różne barwy, które stanowią ważną informację dla bioterapeuty.

Zaburzenia aury wynikać mogą z wielu różnych czynników. Często wiążą się z silnymi negatywnymi emocjami jak np. strach, agresja, nienawiść, zawiść. Możemy reagować w ten sposób na traumatyczne sytuacje, choroby, toksyczne relacje z bliskimi.

Warto pamiętać, że takie zaburzenia skutkować mogą wieloma nieprzyjemnymi objawami, zarówno fizycznymi, jak i psychicznymi. Depresja, przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, trudności z koncentracją… W takich przypadkach warto poprosić o pomoc bioterapeutę.

Jak osiągnąć równowagę wewnętrzną?

Oczyszczenie duszy to proces, przy którym niezwykle pomocny będzie doświadczony bioterapeuta. Możemy jednak sami zadbać o równowagę wewnętrzną, dzięki której zminimalizujemy ryzyko wystąpienia różnych dolegliwości.

Kluczem do sukcesu jest przytomny rozwój duchowy. Polega on na świadomym dążeniu do samorozwoju poprzez systematyczną pracę nad sobą. Podejmujemy takie praktyki jak np. joga, medytacje, ćwiczenia oddechowe.

Pomocna w osiągnięciu harmonii ciała i duszy jest medycyna naturalna. Jednym z jej filarów jest zdrowe odżywianie, bazujące na diecie wegańskiej czy wegetariańskiej, unikaniu cukru, soli oraz wszelkich używek. Niezmiernie ważny jest regularny ruch, najlepiej na świeżym powietrzu. Co jakiś czas warto oczyścić organizm poprzez rozsądną głodówkę.

Oczyszczenie duszy to proces pozwalający odbudować równowagę wewnętrzną. Dbając systematycznie o samorozwój oraz przestrzegając zasad medycyny naturalnej, możemy skutecznie dążyć do osiągnięcia wymarzonej harmonii.

Moje Himalaje Saga o jodze

Moje Himalaje - Saga o Jodze

Nadprzyrodzone zdolności i najlepsze chwile w moim życiu zawdzięczam jodze. Od ponad 30 lat pracuje jako jasnowidz i bioenergoterapeuta... Kup książkę

Referencje (od 2012 r.)

Renata Ch., 18 lat

"Kiedy pierwszy raz pojechałam na wizytę do Pani Klaudii nie powiedziałam o sobie prawie nic. Pani Klaudia sama powiedziała mi że wszystko za ..." czytaj więcej

Paweł B. lat 47

"Nieocenioną wdzięcznością i wielkim szacunkiem obdarzam osobę Pani Klaudii. Pragnę, aby zdrowie i pogoda ducha dopisywały jej zawsze i aby n ..." czytaj więcej

Rafał Lewczyk, Krypno Kościelne. 26 lat.

"Zadzwoniłem, leczenie trwało kilka miesięcy. Od tamtej pory korzystam z *mocy* Pani Klaudii. Nie używam żadnych tabletek, nie chodzę po leka ..." czytaj więcej

Umów się na wizytę

Rejestracja codziennie od 10:00 do 18:00 pod telefonem (+48) 75 76 49 500

FORMULARZ KONTAKTOWY