• Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka

Oczyszczanie aury – dlaczego warto zadbać o właściwy przepływ energii?

Oczyszczanie auryOczyszczanie aury pomaga nam odzyskać prawidłowy przepływ energii i cieszyć się spokojem wewnętrznym. Wiele osób jednak nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ważna jest energia życiowa. 

Warto pamiętać, że zła energia w człowieku potrafi być źródłem wielu dolegliwości oraz problemów. Oczyszczanie duszy – czy aury – pozwala odzyskać wewnętrzną równowagę. Dowiedz się więcej na temat aury!

Oczyszczanie aury: dlaczego to konieczne?

Oczyszczanie aury pozwala niwelować wpływ różnych negatywnych czynników, które na co dzień oddziałują na ludzką aurę. Mowa tu m.in. o traumatycznych przeżyciach czy trudnych relacjach, ale też takich drobiazgach jak stres lub przemęczenie.

Na naszą aurę wpływają emocje, zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Także niektóre osoby, nazywane wampirami energetycznymi, mogą powodować zaburzenia aury – można powiedzieć, że „wysysają” z nas energię. Po spotkaniu z nimi jesteśmy przemęczeni, zniechęceni, zestresowani, często odczuwamy dolegliwości fizjologiczne.

Blokady energetyczne mogą być też spowodowane postępowaniem wbrew swoim zasadom i przekonaniom, tłumieniem emocji, brakiem samorozwoju.

Kto może oczyścić aurę?

Jak widzimy, oczyszczanie aury jest niezbędne w wielu przypadkach – ponieważ wiele jest czynników mających na nią negatywny wpływ. W efekcie możemy odczuwać dolegliwości fizjologiczne oraz psychiczne; czasem sytuacja taka kończy się nawet depresją lub innymi poważnymi chorobami.

Jak możemy sobie pomóc? W przypadku zaburzeń aury warto udać się do doświadczonego bioterapeuty. Pani Klaudia Szewcowa, joginka, bioterapeuta i jasnowidz, radzi nie sugerować się dyplomami ukończonych kursów, a raczej doświadczeniem danej osoby. Zdolności nadprzyrodzonych nie można się nauczyć.

Pani Klaudia otrzymała swój dar po wyjściu z trwającego 40 dni transu, będącego wynikiem intensywnych medytacji (zobacz autobiografię pani Klaudii). Od tamtej pory przewiduje przyszłość, uzdrawia i diagnozuje na odległość, uczy podstaw jogi (sprawdź, jak wygląda leczenie na odległość).

Oczyszczanie aury to w pełni bezpieczny zabieg, który przeprowadzi dla nas dobry bioenergoterapeuta. Warto znaleźć osobę mającą doświadczenie w tej dziedzinie, dbającą o swój samorozwój, systematycznie praktykującą np. jogę czy ćwiczenia oddechowe i zdobywającą wciąż nową wiedzę.

Moje Himalaje Saga o jodze

Moje Himalaje - Saga o Jodze

Nadprzyrodzone zdolności i najlepsze chwile w moim życiu zawdzięczam jodze. Od ponad 30 lat pracuje jako jasnowidz i bioenergoterapeuta... Kup książkę

Referencje (od 2012 r.)

Renata Ch., 18 lat

"Kiedy pierwszy raz pojechałam na wizytę do Pani Klaudii nie powiedziałam o sobie prawie nic. Pani Klaudia sama powiedziała mi że wszystko za ..." czytaj więcej

Paweł B. lat 47

"Nieocenioną wdzięcznością i wielkim szacunkiem obdarzam osobę Pani Klaudii. Pragnę, aby zdrowie i pogoda ducha dopisywały jej zawsze i aby n ..." czytaj więcej

Rafał Lewczyk, Krypno Kościelne. 26 lat.

"Zadzwoniłem, leczenie trwało kilka miesięcy. Od tamtej pory korzystam z *mocy* Pani Klaudii. Nie używam żadnych tabletek, nie chodzę po leka ..." czytaj więcej

Umów się na wizytę

Rejestracja codziennie od 10:00 do 18:00 pod telefonem (+48) 75 76 49 500

FORMULARZ KONTAKTOWY