• Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka

Niekonwencjonalne metody leczenia: dlaczego warto spróbować?

Niekonwencjonalne metody leczeniaNiekonwencjonalne metody leczenia cieszą się rosnącą popularnością. Bioenergoterapia czy medycyna naturalna to odpowiedź na potrzeby współczesnego człowieka. 

Ciągły stres, życie w biegu, nieskuteczność konwencjonalnych terapii… Wszystko to sprawia, że potrzebujemy alternatywy dla tradycyjnej medycyny. Zobacz, na czym polega leczenie niekonwencjonalne!

Niekonwencjonalne metody leczenia: bioenergoterapia

Niekonwencjonalne metody leczenia kojarzą nam się często z bioenergoterapią. Rzeczywiście, dobry bioterapeuta potrafi skutecznie leczyć nawet bardzo poważne choroby. Może też nakierować nas na odpowiednią drogę życia.

Często nie zdajemy sobie sprawy, jak istotna jest nasza energia życiowa. Kiedy dochodzi do zaburzenia aury, na skutek stresu, chorób, trudnych relacji czy traumatycznych przeżyć, prawidłowy przepływ energii jest utrudniony. 

Zaburzenia aury wiążą się z szeregiem dolegliwości, zarówno natury fizycznej, jak i duchowej. Dlatego warto skorzystać ze wsparcia doświadczonego bioterapeuty jak np. pani Klaudia Szewcowa: joginka, jasnowidz, bioterapeuta. Pani Klaudia leczy na odległość, posługując się jedynie własnym umysłem.

Leczenie na odległość jest dogodne dla pacjentów, zwłaszcza starszych czy obłożnie chorych. Nie wiąże się z bólem i nie ma skutków ubocznych. 

Leczenie zgodne z naturą

Niekonwencjonalne metody leczenia związane są również ściśle z medycyną naturalną. Stosując się do jej prostych zasad, możemy nie tylko walczyć z istniejącymi już chorobami, ale też zapobiegać pojawianiu się nowych.

Ważna jest odpowiednia dieta. Warto wyeliminować białko pochodzenia zwierzęcego, a także cukier, sól oraz wszelkie używki. Zalecane są specjalne głodówki oczyszczające, podczas których pije się wybrane soki owocowe i warzywne. Dzięki temu nasz organizm nie tylko oczyszcza się z toksyn, ale również zyskuje niezbędne witaminy oraz minerały.

Istotny jest też regularny ruch oraz samorozwój. Warto poznać podstawy jogi oraz medytacji – takie praktyki pozwalają zachować równowagę wewnętrzną i poszerzać świadomość.

Niekonwencjonalne metody leczenia okazują się skuteczne zarówno jeśli chodzi o profilaktykę, jak też gdy w grę wchodzą poważne schorzenia. Warto wprowadzić życie zasady medycyny naturalnej – dzięki nim zachowamy dobre zdrowie ciała oraz zyskamy tak cenny spokój wewnętrzny. 

Moje Himalaje Saga o jodze

Moje Himalaje - Saga o Jodze

Nadprzyrodzone zdolności i najlepsze chwile w moim życiu zawdzięczam jodze. Od ponad 30 lat pracuje jako jasnowidz i bioenergoterapeuta... Kup książkę

Referencje (od 2012 r.)

Renata Ch., 18 lat

"Kiedy pierwszy raz pojechałam na wizytę do Pani Klaudii nie powiedziałam o sobie prawie nic. Pani Klaudia sama powiedziała mi że wszystko za ..." czytaj więcej

Paweł B. lat 47

"Nieocenioną wdzięcznością i wielkim szacunkiem obdarzam osobę Pani Klaudii. Pragnę, aby zdrowie i pogoda ducha dopisywały jej zawsze i aby n ..." czytaj więcej

Rafał Lewczyk, Krypno Kościelne. 26 lat.

"Zadzwoniłem, leczenie trwało kilka miesięcy. Od tamtej pory korzystam z *mocy* Pani Klaudii. Nie używam żadnych tabletek, nie chodzę po leka ..." czytaj więcej

Umów się na wizytę

Rejestracja codziennie od 10:00 do 18:00 pod telefonem (+48) 75 76 49 500

FORMULARZ KONTAKTOWY