• Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka

Moce nadprzyrodzone – czy wiesz, czym są i skąd się biorą?

Moce nadprzyrodzoneMoce nadprzyrodzone – takie hasło kojarzy nam się ze światem magii czy cudów. Tymczasem jasnowidzenie czy telepatia to nie czary. Zjawiska te bazują na prawach natury, które nie zostały jeszcze dobrze poznane przez naukę.

Takich umiejętności nie nauczymy się na kursach czy specjalnych szkoleniach. Dowiedz się więcej na temat mocy nadprzyrodzonych i skontaktuj się z doświadczonym jasnowidzem.

Moce nadprzyrodzone: tego nie nauczysz się w szkole

Moce nadprzyrodzone to pojęcie, którym często określamy takie umiejętności jak np. jasnowidzenie, telepatia, uzdrawianie. Wiele osób niesłusznie kojarzy je z magią. Tymczasem w gabinecie dobrego jasnowidza czy bioterapeuty nie znajdziemy magicznych gadżetów: kart tarota, szklanej kuli, różdżki itp. Takiej osobie do pracy wystarczy wyłącznie własny umysł – to w nim zachodzi cały proces.

Niektórzy przekonani są, że takich umiejętności jak jasnowidzenie można nauczyć się na specjalnych kursach. To błędne myślenie. Musimy pamiętać, że zdolności nadprzyrodzone są wyjątkowym darem, który nie każdy może otrzymać. Czasem towarzyszą nam od urodzenia, czasem pojawiają się pod wpływem traumatycznym wydarzeń np. śmierci klinicznej.

Skąd biorą się moce nadprzyrodzone?

Moce nadprzyrodzone pojawiają się jednak najczęściej na skutek dążenia do samorozwoju i poszerzania świadomości. Są ukryte w nas, a systematyczna praca nad sobą pozwala się do nich dostać.

Jasnowidz jest często osobą, która przez wiele lat prowadziła ściśle określony tryb życia. Joga, medytacje, ćwiczenia oddechowe, zdobywanie wiedzy o sobie i wszechświecie… Wszystko to pomaga w osiągnięciu równowagi wewnętrznej, idealnej harmonii ciała oraz duszy. W takim stanie człowiek staje się otwarty na swoje wyjątkowe umiejętności i odkrywa to, o czym wcześniej nie miał nawet pojęcia.

Doskonałym przykładem może być pani Klaudia Szewcowa, joginka, jasnowidz, bioterapeuta. Swoje nadprzyrodzone zdolności otrzymała po wyjściu z długotrwałego transu, w który wpadła w okresie intensywnych medytacji. Od tamtego czasu przepowiada przyszłość, diagnozuje i leczy na odległość.

Moce nadprzyrodzone mogą drzemać w każdym z nas. Aby do nich dotrzeć, warto praktykować jogę, medytacje, ćwiczenia oddechowe – samorozwój to najlepsza droga ku poszerzeniu świadomości.

Moje Himalaje Saga o jodze

Moje Himalaje - Saga o Jodze

Nadprzyrodzone zdolności i najlepsze chwile w moim życiu zawdzięczam jodze. Od ponad 30 lat pracuje jako jasnowidz i bioenergoterapeuta... Kup książkę

Referencje (od 2012 r.)

Renata Ch., 18 lat

"Kiedy pierwszy raz pojechałam na wizytę do Pani Klaudii nie powiedziałam o sobie prawie nic. Pani Klaudia sama powiedziała mi że wszystko za ..." czytaj więcej

Paweł B. lat 47

"Nieocenioną wdzięcznością i wielkim szacunkiem obdarzam osobę Pani Klaudii. Pragnę, aby zdrowie i pogoda ducha dopisywały jej zawsze i aby n ..." czytaj więcej

Rafał Lewczyk, Krypno Kościelne. 26 lat.

"Zadzwoniłem, leczenie trwało kilka miesięcy. Od tamtej pory korzystam z *mocy* Pani Klaudii. Nie używam żadnych tabletek, nie chodzę po leka ..." czytaj więcej

Umów się na wizytę

Rejestracja codziennie od 10:00 do 18:00 pod telefonem (+48) 75 76 49 500

FORMULARZ KONTAKTOWY