• Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka

Wróżka i jasnowidz

Kim jest jasnowidz?

Moje zdolności uzyskałam po nad 30 lat temu, kiedy podczas głębokiej medytacji weszłam w trans, który trwał 40 dni. Wyszłam z niego z darem telepatii oraz leczenia ludzi, jako wróżka i jasnowidz.

Czym jest jasnowidzenie?

Przede wszystkim nie jest to zjawisko anormalne – działa jedynie według nieznanych jeszcze praw natury. Polega na wydostawaniu odpowiednich informacji z przeszłości, przyszłości lub teraźniejszości. W moim przypadku taka informacja może przyjść sama lub na zawołanie. Może mieć postać wizji lub wyrażać się słowami, może też być przebłyskiem chwili. Czasem pojawia się błędna wiadomość, która wygląda tak samo jak prawdziwa. Nigdy nie wiadomo kiedy tak się dzieje i dlaczego. Stąd właśnie błędy w moich przepowiedniach i diagnozowaniu – są rzadkie, ale trzeba się liczyć z tym, że się pojawiają. Jest jednak pewna zależność: dobry jasnowidz ma ich mało, a słaby – wiele.

Umiejętności wróżki mogą być wrodzone, nabyte po stanach śmierci klinicznej lub być wynikiem długotrwałych medytacji – ciągłego procesu ujarzmiania umysłu poprzez koncentrowanie go na jednym elemencie – mantrze. Jasnowidz nie może zdobyć tych umiejętności na jakichkolwiek kursach, siedząc na wykładach. Nie jest to głęboka intuicja, nie jest też to wynik logicznego myślenia, jak uważają niektórzy sceptycy.

Mimo, że pracuję jako wróżka na telefon, to nie potrzebuję żadnych gadżetów: kryształowych kul, wahadełek, różdżek, kart czy fusów od kawy! Wszystko dzieje się w umyśle za sprawą zadawania sobie pytań i otrzymania potrzebnych informacji lub też pojawiania się ich w sposób spontaniczny.

Przepowiednie na telefon i w gabinecie

Przepowiednia to jedna z moich usług. Jako wróżka i jasnowidz na telefon nie zajmuję się jednak poszukiwaniem osób zaginionych, sprawami kryminalnymi czy też poszukiwaniami skarbów.

Do udzielenia przepowiedni nie są mi potrzebne żadne dane osobowe, zdjęcia czy listy. Wystarczy tylko pytanie do mnie, w tym drogą telefoniczną.

Przepowiedni telefonicznych (wymagają przedpłaty) lub w gabinecie w Jeleniej Górze lub w Szczecinie udzielam po wcześniejszej rejestracji. Rejestracja możliwa jest codziennie od godziny 10.00 do 18.00 pod telefonem (+48) 75 76 49 500Szczegóły w dziale Kontakt. Szczegóły na temat płatności znajdą Państwo poniżej.

Jasnowidzenie i udzielanie przepowiedni nie jest możliwe drogą poczty elektronicznej E-mail lub SMS-ami, tylko telefonicznie lub bezpośrednio w gabinecie.

Płatność za przepowiednie

W przypadku udzielania przepowiedni w gabinecie, proszę skontaktować się celem umówienia wizyty. Aby zarejestrować się na rozmowę telefoniczną, proszę o wcześniejsze wykonanie przedpłaty w podanej poniżej kwocie na jeden ze sposobów podany w dziale Płatności (dostępne są przelewy, płatności internetowe, PayPalem i BLIKiem), a następnie o skontaktowanie się celem umówienia rozmowy.

Cena usługi: 200 zł za 4 pytania. W przypadku przepowiedni na telefon obowiązuje przedpłata.

  • Koszty przepowiedni nie ulegają zmianie przy mniejszej ilości pytań.
  • Czas na rozmowę w gabinecie lub telefonicznie – 15 minut.
  • Można dodatkowo w tym czasie rozwinąć każde z tych pytań.

Po dokonaniu wpłaty na przepowiednię telefoniczną, proszę o kontakt emailem lub telefoniczny w celu zarejestrowania na rozmowę.

Moje Himalaje Saga o jodze

Moje Himalaje - Saga o Jodze

Nadprzyrodzone zdolności i najlepsze chwile w moim życiu zawdzięczam jodze. Od ponad 30 lat pracuje jako jasnowidz i bioenergoterapeuta... Kup książkę

Referencje (od 2012 r.)

Renata Ch., 18 lat

"Kiedy pierwszy raz pojechałam na wizytę do Pani Klaudii nie powiedziałam o sobie prawie nic. Pani Klaudia sama powiedziała mi że wszystko za ..." czytaj więcej

Paweł B. lat 47

"Nieocenioną wdzięcznością i wielkim szacunkiem obdarzam osobę Pani Klaudii. Pragnę, aby zdrowie i pogoda ducha dopisywały jej zawsze i aby n ..." czytaj więcej

Rafał Lewczyk, Krypno Kościelne. 26 lat.

"Zadzwoniłem, leczenie trwało kilka miesięcy. Od tamtej pory korzystam z *mocy* Pani Klaudii. Nie używam żadnych tabletek, nie chodzę po leka ..." czytaj więcej

Umów się na wizytę

Rejestracja codziennie od 10:00 do 18:00 pod telefonem (+48) 75 76 49 500

FORMULARZ KONTAKTOWY