• Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka

Jasnowidzenie: czy wiesz, na czym dokładnie polega ta umiejętność?

JasnowidzenieJasnowidzenie wielu osobom kojarzy się z czarami czy cudami. Tymczasem jest to błędne myślenie. Wróżbici w swojej pracy bazują jedynie na jeszcze niepoznanych prawach natury. 

Posługują się swoją myślą, nie szklaną kulą bądź kartami tarota. Dowiedz się więcej na temat przewidywania przyszłości!

Jasnowidzenie: błędne przekonania

Jasnowidzenie to wyjątkowa umiejętność, często błędnie kojarzona z magią czy cudotwórstwem. Wielu osobom wydaje się, że wróżka to osoba korzystająca z magicznych gadżetów – różdżki, szklanej kuli, kart i innych akcesoriów.

Tymczasem prawdziwy jasnowidz posługuje się tylko swoją myślą. Cały proces zachodzi w umyśle takiej osoby, na podstawie praw natury, które po prostu nie są jeszcze dobrze poznane przez współczesną naukę.

Niektórzy uważają również, że jasnowidzenia można się nauczyć na specjalnym kursie. To również błędne przekonanie. Jasnowidzenie jest niepowtarzalnym darem, czasem wrodzonym, czasem nabytym. Warto pamiętać, że dyplom ukończenia szkolenia nie gwarantuje, że dana osoba posiadła zdolności paranormalne.

Czy każdy może być jasnowidzem?

Jasnowidzenie jest darem, który może pojawić się np. po traumatycznych wydarzeniach – śmierci klinicznej bądź wypadku. Często też otrzymują go osoby przez wiele lat systematycznie pracujące nad samorozwojem.

Zdolności paranormalne mogą być „ukryte” w nas i pozostawać latami w uśpieniu. Poprzez poszerzanie świadomości powoli zaczynamy je odkrywać. Pomocna okazuje się tutaj joga, a także sztuka medytacji. Systematyczne medytowanie połączone z uprawianiem jogi oraz ćwiczeniami oddechowymi to prosta droga to odkrycia swoich wyjątkowych zdolności.

Warto również stosować się do kilku prostych zasad medycyny naturalnej. Rezygnacja z jedzenia białka pochodzenia zwierzęcego, cukru, soli oraz różnego rodzaju używek z pewnością wpłynie dobrze nie tylko na nasze ciało, ale również na psychikę. Rozsądne głodówki oczyszczające pomogą nam uregulować pracę organizmu i osiągnąć harmonię ciała oraz duszy.

Jasnowidzenie to nie magia, a raczej wyjątkowa umiejętność, którą otrzymują niektóre osoby. Nie można nauczyć się go na kursie – najszybszą drogą do odkrycia paranormalnych zdolności jest praktykowanie jogi, medytacji czy ćwiczeń oddechowych. 

Moje Himalaje Saga o jodze

Moje Himalaje - Saga o Jodze

Nadprzyrodzone zdolności i najlepsze chwile w moim życiu zawdzięczam jodze. Od ponad 30 lat pracuje jako jasnowidz i bioenergoterapeuta... Kup książkę

Referencje (od 2012 r.)

Renata Ch., 18 lat

"Kiedy pierwszy raz pojechałam na wizytę do Pani Klaudii nie powiedziałam o sobie prawie nic. Pani Klaudia sama powiedziała mi że wszystko za ..." czytaj więcej

Paweł B. lat 47

"Nieocenioną wdzięcznością i wielkim szacunkiem obdarzam osobę Pani Klaudii. Pragnę, aby zdrowie i pogoda ducha dopisywały jej zawsze i aby n ..." czytaj więcej

Rafał Lewczyk, Krypno Kościelne. 26 lat.

"Zadzwoniłem, leczenie trwało kilka miesięcy. Od tamtej pory korzystam z *mocy* Pani Klaudii. Nie używam żadnych tabletek, nie chodzę po leka ..." czytaj więcej

Umów się na wizytę

Rejestracja codziennie od 10:00 do 18:00 pod telefonem (+48) 75 76 49 500

FORMULARZ KONTAKTOWY