• Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka
  • Klaudia Szewcowa – Wróżka

Artykuły

Wróżba, przepowiednia… Zobacz, dlaczego jasnowidzenie to nie magia!

Wróżba przepowiedniaWróżba, przepowiednia, wizje przyszłości… Te słowa bardzo często kojarzą nam się ze sztuką magiczną albo cudami. Rzeczywistość jest jednak zupełnie inna.

Warto wiedzieć, że doświadczony jasnowidz bazuje na prawach natury, które po prostu nie są jeszcze dobrze poznane. Zobacz, czym naprawdę jest jasnowidzenie i czego można spodziewać się po wizycie u wróżki.

Oczyszczanie aury – dlaczego warto zadbać o właściwy przepływ energii?

Oczyszczanie auryOczyszczanie aury pomaga nam odzyskać prawidłowy przepływ energii i cieszyć się spokojem wewnętrznym. Wiele osób jednak nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ważna jest energia życiowa. 

Warto pamiętać, że zła energia w człowieku potrafi być źródłem wielu dolegliwości oraz problemów. Oczyszczanie duszy – czy aury – pozwala odzyskać wewnętrzną równowagę. Dowiedz się więcej na temat aury!

Moce nadprzyrodzone – czy wiesz, czym są i skąd się biorą?

Moce nadprzyrodzoneMoce nadprzyrodzone – takie hasło kojarzy nam się ze światem magii czy cudów. Tymczasem jasnowidzenie czy telepatia to nie czary. Zjawiska te bazują na prawach natury, które nie zostały jeszcze dobrze poznane przez naukę.

Takich umiejętności nie nauczymy się na kursach czy specjalnych szkoleniach. Dowiedz się więcej na temat mocy nadprzyrodzonych i skontaktuj się z doświadczonym jasnowidzem.

Niekonwencjonalne metody leczenia raka – poznaj bioterapię!

Niekonwencjonalne metody leczenia rakaNiekonwencjonalne metody leczenia raka wciąż są dość mało znane. Tymczasem to ciekawa i często skuteczna alternatywa dla tradycyjnej medycyny.

Bioterapia okazuje się dobrym rozwiązaniem w przypadku wielu chorób, także tych ciężkich. Daje też świetne efekty, jeśli chodzi o profilaktykę i diagnostykę.

Poznaj niekonwencjonalne metody leczenia i sprawdź, jak działa dobry bioterapeuta

Spokój wewnętrzny: jak osiągnąć wymarzony stan harmonii?

Spokój wewnętrznySpokój wewnętrzny to stan niełatwy do osiągnięcia. Jednocześnie każdy z nas chciałby się nim cieszyć.

Warto wiedzieć, że dzięki odpowiednim działaniom możemy skutecznie zbliżyć się do tego ideału. Warto poznać podstawy jogi oraz medycyny naturalnej.

Kluczem do sukcesu jest samoświadomość i nieustanny rozwój. Dowiedz się więcej na ten temat!

Bioprądy, aura człowieka, życiowa energia… Co oznaczają te pojęcia?

BioprądyBioprądy, aura człowieka, życiowa energia… Dla wielu osób podstawowe pojęcia związane z bioenergoterapią to czarna magia. Tymczasem w dzisiejszym zabieganym i pełnym stresu świecie okazują się one szczególnie istotne.

Stres, trudne relacje z innymi ludźmi, choroby, traumatyczne przeżycia, negatywne emocje… Wszystko to wpływa na naszą aurę i powoduje zakłócenia w przepływie energii.

Dowiedz się, jak zadbać o prawdziwy skarb – swoją energię życiową!

Strona 1 z 812345...Ostatnia »

Moje Himalaje Saga o jodze

Moje Himalaje - Saga o Jodze

Nadprzyrodzone zdolności i najlepsze chwile w moim życiu zawdzięczam jodze. Od ponad 30 lat pracuje jako jasnowidz i bioenergoterapeuta... Kup książkę

Referencje (od 2012 r.)

Renata Ch., 18 lat

"Kiedy pierwszy raz pojechałam na wizytę do Pani Klaudii nie powiedziałam o sobie prawie nic. Pani Klaudia sama powiedziała mi że wszystko za ..." czytaj więcej

Paweł B. lat 47

"Nieocenioną wdzięcznością i wielkim szacunkiem obdarzam osobę Pani Klaudii. Pragnę, aby zdrowie i pogoda ducha dopisywały jej zawsze i aby n ..." czytaj więcej

Rafał Lewczyk, Krypno Kościelne. 26 lat.

"Zadzwoniłem, leczenie trwało kilka miesięcy. Od tamtej pory korzystam z *mocy* Pani Klaudii. Nie używam żadnych tabletek, nie chodzę po leka ..." czytaj więcej

Umów się na wizytę

Rejestracja codziennie od 10:00 do 18:00 pod telefonem (+48) 75 76 49 500

FORMULARZ KONTAKTOWY